lakyy na vlasy...ktory je ten spravny???

sonka

jjaarruusskkaa... inak mohla by si mi napísať ešte na môj nick na pokeci? Tu je môj kontakt... sss75 . Chcela by som sa ešte totiž poinformovať pár vecí ohľadom žehličky, lebo si chcem kúpiť novú a nie som ešte úplne rozhodnutá a ty by si mi možno aj mohla pomôcť. Tak keď tak sa potom niekedy ozvi. Vďaka :).

sonka

jjaarruusskkaa... ja mám etu, ale dosť ničí vlasy, tak si chcem teraz niekedy kúpiť remington s úzkymi platničkami... a použ. hasty spray pred žehl. a som spokojná, len ho netreba dať veľa.

jjaarruusskkaa

no sonka zehlicku mam s uzkymi platnickami PHILIPS no a presnejsie nwm taka strieborno fialova a pred zehlenim nepouzivam nic...mala som na vlasoch taky pripravok raz a mala sa neskutocne mastne vlasy tak som sa na to vykaslala

sonka

jjaarruusskkaa... tak skús a potom daj vedieť čo a ako. A akú máš žehličku? aké prípravky pred žehlením používaš? Hm?

velvet

ahojte. Jaruska, prepac nevedela som, ze si sa ma pytala na ten lak.
Je to samozrejme strasne individualne. Za skusku nic nedas... vlastne das cca 99sk :-D.. . Ja som este asi tak pred 2 rokmi mala hroznu kvalitu vlasov... hlavnou pricinou bol u mna stres a fakt, ze som anaemicka... . Zacala som skusat kadeco od vymyslu sveta... rozne sampony...balzamy ...laky... a vsetko,co si len viete predstavit.. .Ale vlasy aj tak nestali za nic:-((. Hrozne ma to mrzelo,lebo som sa fakt snazila.. starat sa o ne a nie a nie sa zavdacit.. .Az neskor som to pochopila... MUSIM TIE VLASY VYZIVIT ZVNUTRA! ..nebrala som ziadne reklamovane tabletky... ale cisty zinok a vitamin E.. a samozrejme mi hematologicka zvysila davku zeleza.. . Odvtedy sa mi zmenila kvalita vlasov k lepsiemu... k ovela ... :-)) a dnes som s vlasmi spokojna.. pretoze su aj ovela vdacnejsie a da sa s nimi vselico vymyslat.. .. proste vyzeraju ZDRAVO. Uz pouzivam len obycajny brezovy sampon - DIXI a balzam elseve nutri gloss.. alebo nejaky iny uzhladujuci.
Ten lak vyskusaj ... mozno si povie: super a mozno hmm.. nic moc... .drzim palceky. pa

jjaarruusskkaa

sonka...presne ja uz o 6:30 idem na autbus a zistila som ze to nema ziaden zmysel mozem si dat aj neviem kolko laku aj tak sa tie vlasy zvlnia=(...a niekto tu pisal o taft glossy ...idem ho aj ja vyskusat ze co je to za zazrak=)

sonka

jjaarruusskkaa... tak potom daj vedieť ako to dopadlo... ja tiež žehllím, ale už nie každý deň ako niekedy, teraz praveže takmer vôbec a keď idem ráno už o 6.30 na prax a je sychravo alebo nebodaj prší, tka to ani nemá zmysel si ich žehliť.

jjaarruusskkaa

ano zehlim kazdy den...ale niekedy iba sticu a konce si necham take vlnite(tak to robim do skoly pretoze rano by som si vlasy nestihla vyzehlit cele) a ked idem vonku a chce sa mi tak si ich vyzehlim...=) nooo ja by som si ani tu sticu nezehlila ale ked ona tak strasne blbo stoji az to neni mozne=(...ale zajtra sa idem dat podstrihnut tak uvidim ze ako to bude vyzerat potom=)