Ake spaľovače tukov pred cvičenim?

Misa78

ahoj, skus pozriet na anilabsk maju viac spalovacov. ja mam vyskusane blackmamba ten je dost silny a hellfire, ten mi vyhovuje najviac, lebo mi funguje na potlacenie chuti do jedla a nabudi ma energiou tak akurat

RNG

mrx, tym ze to spochybnili este neznamena, ze maju pravdu.
Totiz ked su tuky v obehu, tak ich dostanu k dispozicii bunky, kde sa mozu spalit. Tukove bunky, skladistia tukov totiz povacsine nemaju schopnost palit tuky, ale mnohe ine bunky v tele maju ru schopnost.
Spochybnenie je dnes velmi zneuzivany nastroj na potlacenie akychkolvek argumentov, dokonca aj faktov.
Pricom jedine, co vlastne hovori, ze urcita skupina tzv poverenych ludi (casto samozvolenych) neuznava urcite tvrdenie, tiez bez dokazu alebo evidencie o opaku.

mrx

RNG: Ked som zadal do googlu "Lecithin" docital som sa akurat, ze je dobry proti infarktu, ze pomaha, ako pises, ocistit cievy od tukovych usadenin. Ze by mal efekty na chudnutie tam spochybnovali prave tym, ze sice tuky v krvi rozpusti ale nieje nijak dokazane ze by to zvysilo ich spotrebu.
Vies o tom nieco lepsieho?

A inak musi byt prasok ci mozu byt i tabletky? :) Hlupa otazka, co? :D Ale vies jak istota je istota.

RNG

bysinka, je vela sposdobv ako jest lecitin. Moja zena ho pridava do zeleninovych polievok(tj polievok bez tuku), ja som si ho pridal do "pudingu", ktory som vyrobil z lyzice psylia, lyzoce lecitinu a ovocnej stavy, odstalo to v ladnicke 2-3 hodiny.
Da sa nasypat na salaty, proste pouzi svoju fantaziu.Len sa nepokusaj jest suchy prach, lebo ked ti zaskoci, budes sa dusit.

RNG

businka, cisty lecitin je prasok, tekuty lecitin je ten prasok uz rozpustenyy v oleji, tj nema uz schopnost rozpustit tvoje telesne tuky.
Kedykolvek , ked uvedies ulozene tuky do obehu mas vacsiu sancu ich spalit.
Ja osobne odporucam kazdemu brat aspon raz tyzdenne plnu lyzicu lecitinu na precistenie ciev. Zaspinene cievy od tukov a tukovobielkovinnych latok znamenaju znizenu alebo zablokovanu cirkulaciu, co sposobuje vyse 50% umrti(srdcovy infarkt, mozgova porazka, zlyhanie roznych ustrojov ako ladviny, pecen, pankreas...

businka

A este by som chcela vediet, ci ma zmysel brat lecitin aj bez cvicenia, napriklad ked chodim cvicit kazdy druhy den, tak tie dni bez cvicenia, alebo vyslovene len pred cvicenim, aby to malo nejaky efekt?

businka

RNG, a ten lecitin dostanem normalne v lekarni? Ako si to mam vypytat, tekuty lecitin? Alebo kde zozeniem to, o com hovoris? :) Dakujem :)

RNG

lecitin emulzifikuje ULOZENE tuky, cize ich dostane do krvneho obehu a mozu sa dostat do svalovych buniek na spalenie