prosim o radu

Príspevok v téme: prosim o radu
moniqa.19

ahojte. je to prvy krat kedy pisem na nieco take, ale mam obavy o seba.. je to koli tomu ze sa mi zda ze som chuda a vsetkym okolo mna. chcem poradit a a aby ste mi napisali svoj nazor o tom ci mam nejaky stravovaci problem. mne sa zda ze jem normalne ale vas nazor ma zaujima.jem pravidelne 5krat denne.. r,d,o,o,v.. na ranajky si zvyknem davat co sa tyka jedla celozrnne vlocky s jogurtom, trochou ovocia, hrst orieskahojte. je to prvy krat kedy pisem na nieco take, ale mam obavy o seba.. je to koli tomu ze sa mi zda ze som chuda a vsetkym okolo mna. chcem poradit a a aby ste mi napisali svoj nazor o tom ci mam nejaky stravovaci problem. mne sa zda ze je normalne ale vas nazor ma zaujima.. ov hrozienok a zelejem to vsetko asi 2decami mlieka polotucneho. iba take pijem, a denne ho vypijem min pol litra.. do obedu bud nejake oriesky alebo keksik, taky co nema vela tuku a lebo take co su zdrave tuky, zjem.. alebo jablko.. a tak.. obed: to zvyknem mat maso aj 4 krat 5krat do tyzdna, ale nejem nic vyprazane.. a ako priloha vacsinou ryza, zemiaky nejem iba malo z toho dovodu ze mi nikdy nechutili.. okrejm toho si davam soju, alebo ryby.. maso uprednostnujem kuracie. a pecene kurca zboznujem takze pravidelne ho mam kazdy tyzden. poobede ako olovrant nikeedy si zjem jogurty s tvarohom a medom mam to rada, alebo chrumem mis mas, je to zmes orieskov a hrozienok, nieco v cokolade nieco bez.. tak pol balika 170 gramoveho.. a na veceru kazdy den mam chlieb s maslom a na co mam chut bud na slano so syrom, sunkou , alebo tuniak, alebo dzem a med a jogurt k tomu.. tak to vyzera asi moj kazdy den.. okrem toho niekedy aj take ze pica a zmrzlinove potesenie v aide alebo zakuskok.. okrem toho kem denne vela zeleniny a do vsetkeho si davam namiesto cukru med, pol kilovy kupujem kazde dva tyzdne.. mam podla vas problem s jedlom?? prosim, len preto sa pytam, lebo som chuda a ludia sa ma pytaju ci vobec jem.. dakujem za kazdy vas nazor.. okrem toho som zabudla dodat ze sportujem vo svojom volnom case, tak aktivne asi hodinku 2krat do tyzdna a cviky ako brusakya tak kazdy den.. ale to mi zaberie 5 minut denne.. a dodrzujem pitny rezim. dakujem za kazdy nazor, negativny aj pozitivny.. mam 20 r, 180 cm, 55kg.

clupka

podla mna na svoju vysku mas malo kila , ja by som odporucila trosku porusit to zdrave stravovanie a dat si aj nejaku slaninku, sladkosti, nic sa ti nestane potrebujes rozhodne nieco pribrat, obmedzit aj cvicenie,dat si radsej pohodlny spanok, poobede , skor asi v nedelu......

triška

No podla mna sa zdravujes zdravo,vyvazene skoro tak ako ja ,lebo ja nejem maso iby ryby a necvicim-lemra som riadna :)
Ja mam 30 rokov 181cm a vážim 63kg niekedy aj 65kg.Chcela by som mat 60kg to by som bola spokojna,ale da sa povedat,ze to som aj teraz bo zdravie je nadovsetko a vahu uz neriesim.Urcite je to aj tym cvicenim a zrejme aj tvoj metabolizmus je dobry,a mozno aj genetika je pod tym podpisana :)) mne raz stacilo cvicet a padla som na tych 60kg,ale to mi kazdy hovoril,ze som ako kostlivec,ze vyzeram choro a strhane,tak kaslem uz na to.Je pravda ,ze pri tvojej vyske je to velmi malo,no nemyslim si ,ze trpis PPP.Nic by som neriesila to je uz len o tej vnutornej spokojnosti :))