Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cvicenie, jedalnicek

Príspevok v téme: cvicenie, jedalnicek
nela

zdravim:)prosim vas o radu..zacala som cvicit na stepperi pred tromi dnami a okrem toho cvicim asi mesiac pilates..ako by som sa mala stravovat aby sa mi zo stehien a zadku stratil tuk?nechem aby mi zhrubli.jest menej tukov?dnes ako som docvicila tak som zistila ze na stehnach mam o 2cm viac.skoro som infarkt dostala.neviem ci som fakt pribrala alebo co.prosim poradte co a ako..dakujem vsetkym

erikr

na formovanie postavy je velmi dobra prhlava, teda specificka latka forskolin. kukni
www.ryban.sk
toto ju uplne skvele na formovanie postavy, na odstranenie celulitidy...

domčuška

Ja by som ti poradila jesť menej pečiva a viac ovocia a hlavne zeleninky...ja tiež cvičím na stepperi a som zatial spokojná aj keď si pribrala na stehnách vobec to nevadí lehbo ich máš pevnejšie...a je lepšie mať napríklad obvod stehna 60 cm a pekné vytvarované než cca 55 cm a mať to ovisnuté....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.