FITKO na chudnutie ?!?

Príspevok v téme: FITKO na chudnutie ?!?
jamajka

Zacala som chodit do fitka s tym, ze chcem schudnut cca 3 kg, vyformovat a spevnit postavu. nemam nadvahu ani nic, len sa cem dostat na povodnu vahu. nechcem v ziadnom pripade nabrat svaly, ale spalit nadbytocny tuk a to aj s pomocou spalovacov tuku (tabletky)podari sa mi to? ako cvicit vo fitku aby som nebola ako kulturistka ? dakujem

buduci golem

ak nemas vela muzskych hormonov, tak sa k velkym svalom dopracujes velmi tazko

pre tvoje ucely bude vhodnejsi iny sport, skor nieco aerobne, takze kardio stroje
a cvicenie so zatazou len ako doplnok

ttttttt

baby vy ste blbe,svaly by mala len vtedy ak by si kupila alebo brala niejake doplnky stravy a tabletky a koktejly a ja este neviem co a vela cvicila,ale ked bude len cvicit tak nebude mat take svaly ako kulturistka,ale prirodzene,verte moj kamos je osobny trener....

mirka 23

No ale typujem že jamajka si nemieni platiť trénera. Tak je lepšie ak jej kamarát ukáže aspoň ako čo funguje. Potom takíto ľudia prídu do fitka, na každom stroji sú 20 sekúnd, obehajú všetky stroje a za 20 minút idú von z posilky.

xnusoba

ja kamosky ani kamosov neodporucam, kazdy jeden clovek je individualista a tympadom kazdy potrebuje nieco ine...chce to niekoho fundovaneho

mirka 23

xnusoba, presne. To by musela veľmi makťať a sveľkými váhami, aby nabrala svaly.
Ja by som odporučila na začiatok ísť do posilky s nejakou kamoškou alebo kamošom, ktorý chodí do posilky aby ti poradil čo máš robiť a ako.