FITKO na chudnutie ?!?

Príspevok v téme: FITKO na chudnutie ?!?
jamajka

Zacala som chodit do fitka s tym, ze chcem schudnut cca 3 kg, vyformovat a spevnit postavu. nemam nadvahu ani nic, len sa cem dostat na povodnu vahu. nechcem v ziadnom pripade nabrat svaly, ale spalit nadbytocny tuk a to aj s pomocou spalovacov tuku (tabletky)podari sa mi to? ako cvicit vo fitku aby som nebola ako kulturistka ? dakujem

erikr

neboj sa ze budes vyzerat ako chlap pokial budes rozumne cvicit, bez velkych zatazi. takisto ako pisala kenza je super na zaciatku alebo na konci, mne osobne vyhovuje na konci kardio stroj, prekrvenie atd. skor ako tabletky by som ti doporucil na formovanie postavy naplaste. tabletkami zatazujes pecen kdezte toto sa ti priamo vstrebava, su tam len prirodne latky a bylinky takze ziadne vedlajsie ucinky. formuje postavu a nema jojo efekt. mam s nimi velmi dobre skusenosti. ak chces napis mi na erik@ryban.sk

kenza

chod do obchodu, kde predavaju vyrobky pre sportovcov a povedz co chces so svojou postavou spravit, ze len vyformovat o oni ti daju spravne tabletky.. Nemusis sa bat, ze budes vyzerat ako kulturistka, oni jedia vselijake tabletky na to, aby vyzerali ako chlapi:) Hlavne si zapamataj, ze treba cvicit s malymi zatazami-2,5,7kil (zalezi od partie,ktoru cvicis)a na zaciatku alebo konci, ako ti vyhovuje si daj 10,20,30minut(kolko vydrzis) na kardio strojoch.. Cize bicykel,orbitrek,steper,beziaci pas...