vysoki tlak

agina

Damian neroztlaceny cesnak ma take iste ucinky v tele, ako roztlaceny.V zaludku ho kyseliny rozlozia a cez creva uz ide rozlozeny.

RNG

pouzivajte nie kuchynsku sol ale sol so znizenym obsahom sodika, kde cast sodika je nahradena draslikom(v Bille je to udajne sol pod menom MARY a v cervenomodrom vrecku).
Tiez rozne diuretika(mocopudne byliny) pomahaju a rozsirovace ciev(vasodilatatory) ako napr hloh(hawthorne, mechanizmus ucinku je ACE).
No a pre nervoznych hlavne mineraly(najlepsie zmesa na kosti) a vitaminy B, ako napr zmes Stress-B a podobne.

wwww

Ked si ale hladas pracu,, tak na zivotopise nemas vypocitane priklady. Clovek, ktory nevie slovensky pisat moze robit akurat tak casnika alebo upratovacku, no nie?

damian

tema je o zdravi, nie o gramatike. respektujte aj to, ze nie kazdy fandil na skole gramatike tak, ako som napriklad nefandil ja matematike...

wwwwww

Nuz teraz mam vysoky tlak uz aj ja. Z tej prisernej gramatiky...Dufam dievcinka, ze ty mas ovela menej "rokou" ako tvoj priatel a si na zakladnej skole v prvom stupni, takze sa to doucis.

damian

Alebo aj Himalajska sol je dobra. Taktiez vitamin C 1000mg 3 az 5 x denne. Cesnak sa musi aktivovat VZDUCHOM a teda musi sa byd pokrajat alebo rozdusit a nechat na vzduchu 10 az 15 minut Ak sa hlta cely cesnak je takmer uplne zbytocny. Ak sa je cely a rozzuje sa v ustach, nie je efektivny. Musi byt nejaku dobu na vzduchu.

agina

Ak vyhlada lekara, ten mu hned naordinuje lieky, ktore uz bude musiet brat dozivotne.Treba solit draselnou solou, alebo solou pre tlakarov a kardiakov, dostat ju v Bille, vola sa MARY a ma znizeny obsah sodika. Dalej kazdy den prehltnut strucik cesnaku /nehryzt!!!/ vtedy zapach nie je ziadny, vela pit cistej vody a obcas caj z hlohu.

damian

Nech pije adekvatne mnozstvo cistej nesytenej vody - t.z. 2 az 2 a pol litra denne. Nechje cesnak, vela ovocia a zeleniny, menej zivocisnych jedal. nech sa hybe a nech tiez adekvatne odychuje (spi) - minimalne 7 a pol hodiny vkuse.