Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kruhy pod ocami:(

vecernica

je to vrodene,ja pochadzam z juhovychodnej europy po otcovy a cela rodina tie kruhy ma.Nic sa s tym neda robit.pytala som sa aj na plastike ,,a vsade,,len ti znicia oci.Nastastie vsetkym sa tie moje kruh velmi pacia. takze uz tym davno netrpim, maximalne tak do 25 ky som si to vsimala. teraz ked ich mam moc tmave bachnem na ne dermacol, ten maximalne prekriva a hotovo.Ked som bola mladsia som koli nim vypadala starsie a teraz zas vypadam mladsie. vsetci si ma vzdy vsade vsimnu a zapamtaju ,,takze som spokojna.Staci sa pozriet na orien,,a malby fresky orientu ,,taka bizancia{to su praovslavny jezikovia a marie v kostoloch} oni maju tiez tei kruhy,,takze som na svoje biazantske oci patricne pysna:}}urcite aj teba svecia...

clupka

treba navstivit kozmeticku ci sa s tym da nieco robit alebo aj navstivit lekara ci to nema nejaky zdravotny problem na svedomi..skor by som povedala ze je to zdravotny problem ja ked mam kruhy pod ocami uz viem ze to signalizuje nejaka choroba....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kruhy pod ocami:( - Fórum - ZDRAVIE.sk