sosovky

tomas232

hej, tie cisla som si uz pozeral, uz len naucit sa to. Ale ja mam tak citlive oci, ze neviem ako ju tam dostanem. Uz ocny lekar sa natrapil kym mi ju tam dostal. Ked som ich mal na ociach, bolo to super. Tak snad to nejak zvladnem:)

mirka 23

No tak držím palce. neboj sa, pôjde to, začiatky sú vždy ťažké. Ak ti budú vyhovovať tie šošovky čo máš, nebudú ťa štípať, tak si ich nabudúce objednaj cez net. Do objednávky sa zadávajú 3 čísla - dioptrie, a ešte dva údaje a tie máš napísané na obale šošoviek, takže nezahadzuj.
Ak ti nevyjde aplikácia šošoviek (keď ťa oko reže keď si nasadíš šošovku), tak šošovku premyj a skúšaj nasadiť znova.

tomas232

mirka, dik za radu, bude to lepsie odtial brat. Len najskor sa ich musim naucit nasadzovat, mam ich len 1 den, este sa mi to nepodarilo. dnes skoro 2 hodiny pred zrkadlom :/

mirka 23

Tomas, skús si pozrieť tvoje šošovky tu. Moje vychádzajú na nete o dosť lacnejšie. Objednáš a o dva dni ich máš doma, aj roztok.
-odkaz odstránený-

wwwwwww

Ja nosim sosovky 9 rokov a uz si ich v dlani dobre roky nevymyvam, vyberiem z oka, dam do roztoku, rano to iste. Ked je na tom spinka, vtedy vystriekam, inak nie...

mirka 23

Veď pri každom vymytí šošoviek si šošovku vymyješ v dlani a potom ju takto vystriekaš od chlpkov.
A môžem sa opýtať, kupuješ si šošovky klasicky u očnej?