Ako a cim sa depilujete v oblasti posvy?

zivago

po holeni ohanbia je lepsie pouzut kokosovy olej, alebo olivovy, nie kremy obsahujuce petrolatum (ropa), umely glycerin a ine chemikalie

orgi

Ja som to raz citala v casopise, ze ked dojde pena na holenie, da sa pouzit aj kondicioner, lebo ma zjemnujuce ucinky na chlpy. Tak som to vyskusala a bolo to este lepsie ako pena, pretoze tam dole su tie chlpy dost hrube a ked si tam dam penu, tak po jednom tahu sa mi aj tak neoholia vsetky chlpy az ku kozi a tiez sa ta pena zotrie a potom to uz neklze ako by malo. Cize ja viem co hovorim;) zatial som sa nijak pri tom neposkodila a to tak robim uz roky. No a aj tak si predsa ten kondicioner nevtlacam do posvy, tak neviem o com tu tocite holky. ake poskodenie??

17kika17

Tak ste pisala ze si holite so ziletkami Gillete mach 3 a to su asi panske vsak? a holite v sprche alebo len tak nasucho?

17kika17

prosim???... Mne sa tiež ten sampon alebo kondicioner vôbec nezdá a kedže ssom uz mala probléey s pohl. orgáanmi tak to ani riskovať nebudem.

No písala si, že po holení nejaký krém, ale aký napr.? Asi nejaký jemnejší, že? Tak oki, čiže normálne mám hladatat ziletky so zvhlcenim zasikom na pohlavne organyy, ze... ete by ma zaujimalo ako cisto si holis? kolko krat do tazdna?

mirka 23

prosiim?, Aj ja mám Gillete mach 3:) Sú to najlepšie žiletky. Dámske nie sú také dobré, sú tupšie a neoholíš až tak dohladka.
No a ďalej si dávam klasický gél na holenie alebo intim gél.
17kika, a ešte rátaj s tým že na začiatku budeš mať možno červené bodky. Ja po holení nenosím nohavičky, lebo potom tlačia na záhyboch. Nosím pyžamové nohavice alebo manželove trenky :D (aj teraz ich mám). Samozrejme keď idem von tak sa oblečiem:)
No a po holení daj určite balzam po holení, alebo tel. mlieko, alebo tel. krém, dávaj si ho aspoň dvakrát do dňa.

prosim???

orgi

sampon alebo kondicioner???pane boze skoro som odpadla ked som si to precitala...ty si asi este nemala problemy ze?sampony su na vlasy pre boha a nie na najcitlivejsie miesto zenske...

no a kika kupit sa daju v tescu, drogerii, bille proste vsade kde je kozmetika...a v DM predavaju ziletky urcene na intimne partie...a tie maju tiez zvlhcujuci pasik...jednoducho pojdes do drogise a tam si pokukas ake maju a precitas si..niektore su aj s aloe vera....a ja si holim tiez ziletkou ale nie jednorazovkou ale gilet mach 3 a vymienam hlavice...pred tym umyjem namydlim antibakterialnym mydlm a holim najprv v smere rastu a potom v proti smere...moc netlac aby si tonemala podrazdene...a potom mozes osetrit nejakym kremikom...
takto holim uz x rokov a nikdy som nemala podrazdenu, zacervenanu alebo vyhadzanu...

17kika17

pouzivate aj nieco po depilacii, aby nebola pokozka tak pozrazdena? nejaky strojcek sa neda kupit, ale nie epilator, s tym to bude boliet velmi.