Zdurena predkozka a zacervenany zalud bolestive

Príspevok v téme: Zdurena predkozka a zacervenany zalud bolestive
feriancikxxl

zdravim
mam zacervenany zalud vyzera to jak nejaka vyrazka
tam na tej fialovej asti su cervene flaky aj male bodky na okrajoch
cele to je ale len zafarbene, teda to nie je vypukle
a predkozka je cela zapalena a aj troska napuchnuta ale len troska hlavne v miestach

kde su vidiet zily
cele je to ukrutne bolestive hlavne na dotyk a pri zvliekani predkozky to pali
cele to zacalo uz davnejsie ked som sa hned po sexe nesiel umyt ale nechal to az na

rano
objavila sa len ta mala cervena vyrazka a ta po niekolkych dnoch zmizla, samozrejme

som nezanedbaval hygienu a umyval sa minimalne raz denne
myslel som si ze to preslo a ze to bolo len podrazdene z neumyvania
potom som sa zas miloval s priatelkou a zas sa to opakovalo no tentoraz ma palil uz

hned po sexe. povedal som jej to a spolocne sme nasli na nete a forach nejake clanky

o zacervenani, ze je to cele len z velkeho trenia ci coho
ked som ho nechal na pokoji sa to potom ukludnilo
az dodnes ked sme mali vecer sex a do najblizsieho vecera som sa nesiel umyt aj to skrz velke bolesti
myslel som si ze to moze byt len podrazdene
ale ked som zvazil ze prednedavnom sme boli obaja chori a ja som jej spravil oral no a par dni na to dostala na ustach herpes
a teda som ho mohol nejak preniest tam dolu a nasledne na mna
inac aj ju dnes neuveritelne pali vagina

mam s tym ist k urologovi?
este nikdy som tam nebol
sa hambim, dokonca sa hambim aj sem pisat hoc je to tu anonymne
ked chcem ist k urologovi musim mat papier od obvodnej doktorky?

feriancikxxl

mam problem
u doktorky som sice bol ale neposlala ma ku urologovi
no ja som sa jej hambil povedat co mi presne je, povedal som len ze mam asi nejaky problem, vazny problem a ze by som potreboval tam ist, a ona ze najprv nech doberiem antibiotika na zapal priedusiek a ze o tyzden nech sa stavim, no ja som jaj na to povedal myslim ez mam nejaky genitalny herpes alebo mykozu (teda som jej nepovedal ze mam podozrenie o pohlavnu chorobu lebo som predpokladal ze to pochopi, ale asi som mal, pretoze to znie urgentnejsie)
a ona povedala ze ak ano tak to tie lieky mozno vyliecia a moc mi nevenovala pozornost aspon tak som ju vnimal
no a moja choroba sa vyvijala takto
najprv som sa vyspal s priatelkou, a clych 24 hodin som nechal penis neumyty
navecer uz bola predkozka navreta a zalud zacervenany flakmi a malymi bodkami (takymi hrbolcekmi)
a nasledne mi popraskala cela predkozka aj zvnutra aj zvnoka a zmensila svoj kruhovy priemer, takze sa nedala stiahnut dolu bez toho aby to nebolelo a neotvaralo tie ranky nanovo (lebo hoci popraskala, no aj sa na tych praslinach vytvorili take male chrasty a ked som sa sprchoval tak sa zmyli alebo ked som si honil tak to popraskalo alebo ked som sa ju snazil stiahnut aby som videl na zalud)
a ku tomu bola cela cervena ta predkozka
no to zacervenanie aj na zaludi behom 2-3 dni zmizlo a bolo nahradene takym bielym povlakom, co vyzeral ako odumrety epitel (myslim tym pokozku (exodermu))
a cely tyzden som to umyval len cistou vodou (bo normalne ho aj namydlim detskym mydlom) a ono to akoby ustupovalo no to mohlo byt sposobene aj antibiotikami ktore som uzival
a cely cas som mal problem chodit bo sa mi ta predkozka trela o trencle a hrozne to stipalo a rezalo, a ked to bolo rozdrazdene tak to palilo aj bez pohybu, voda tomu robila dobre hoc ked som sa snazil zvliekat predkozku tak to brutalne svrbelo
no a po tom tyzdni to akoby cele preslo
tak neviedim tam nic divneho len take male podlhovaste jazvicky po tych rankach a aj tie mozno casom zmiznu.

no povodne som si myslel ze to je genitalny herpes ale niesom si isty

neviete co by to mohlo byt?

majdo

kamo ja som mal toto iste .cerveny vtak a predkozka trosku napuchnuta..a ked mi stoji tak zalud sa mi trosku leske more...kazdy den som si umyval curacika aj 4 krat za den...aj si umyvam a pomalicky sa to lepsi,..ja sa len modlim nech som v pohode...

MiaiM

hanbit sa netreba, neukazes im nic co by este nevideli, ale ak to nebudes liecit tak z toho moze byt dost veky problem.Liecit sa musite obaja, ty na urologiu papier od obvodnej potrebujes, ale nic jej nemusis ukazovat staci ked jej povies, ze mas problem a potrebujes ist na urologiu.Ona na gynekologiu papier nepotrebuje, ale ak nema 16 musi ist s rodicom.Kym sa nevyliecite ziaden sex neprichadza do uvahy a do buducnosti, na nic necakajte choroby nemiznu same od seba.Ochoriet nie je hanba, ale neliecit sa je nezodpovednost hraniciaca s debilitou.
tak vela zdaru : )