Ma maly penis...

Príspevok v téme: Ma maly penis...
nikitka

Ahojte,ja viem,ze je to blbe,ale moj priatel ma maly penis,nedokaze ma uspokojit.Velmi ho milujem,ale proste potrebujem aj ja nejaku rozkos.Ked sa milujeme,tak ho v sebe takmer vobec necitim a o rozkosi sa hovorit ani neda.Ani neviem,ze aku radu cakam,lebo mam pocit,ze sa s tym nic neda robit,ale keby nahodou niekto nieco mal,tak sem s tym,dakujem.

tori22

ja ho mam 24 a priemer 11 a manželku ked napichnem tak zas jači,že ho mám hruby..tak ani nemôžme mať sex..len oralny a prstovačky..kupil som menši vibrator a tak ma ona spravi ustami...a ja ju vibratorom...

anonymanonym

mame s manzelem podobny problem. dlouhou dobu jsem si myslela ze mi vyhovuji male penisy a tak jsem hledala chybu u sebe. mela jsem pocit necitlivosti ve vagine. jen dvakrat jsem za tri roky naseho manzelstvi neco citila. jsem zoufala. mam pocit ze jsem nesoulozila uz nekolik let. skocila bych na kazdyho chlapa co by se nabizel, ale v tom by brani ma moralka a navic manzela miluju. zkouseli jsme vroubkovany navlek na penis a nic nezmenil, jen jsem zjistila ze ma mensi penis nez jsem odhadovala. rozhodla jsem se ze mu to reknu, nemuze uverit tomu ze by jeho prumerny penis se mnou nic nedelal. mysli si ze potrebuju lekarskou pomoc. uz jsem byla u dvou lekaru a zadny pro me nema jinou radu, nez ze musime byt v sexu vice otevreni a experimentovat. Po dlouhem brouzdani sexshopem ruzovy slon kde jsou videa a recenze a taktez na jinych strankach a forumech jsem se rozhodla ze ho zkusim presvedcit udelat drahy nakup v jednom takovem obchode. Zjistila jsem ze pumpou se da zvetsit erekce, penis je tedy tvrdsi a trosku vetsi. musi se pres nej dat specialni gumicka, aby vydrzel dele v erekci a nesplaskl zase. Pokud toto nepomuze existuji podobne navleky, jako kondom bud na jedno pouziti nebo na vice, ktere penis prodlouzi. Anebo je problem ve me, ze nejsem poradne vzrusena i když si myslím že ano, tomu by mohl pomoci vibrator kralicek. Bojim se vsak ze manzel nebude chtit do techto veci investovat nebot veri, ze kdyz ostatnim staci prumrny penis, tak problem je ve me. Bohuzel nemel predemnou jinou sexualni partnerku, takze nema zkusenosti. drzte palce, povim jak to dopadlo.

cica3333

radko190-nech skusi cvičiť keglerove cviky,najdi si cez google-mne pomohli mali sme po porode s manželom rovnaky problem neni to nič zložite,može cvičit ja pri umyvani riadu:))a ešte len uvidiš ake divy dokažu svaly:)ja som sa naučila ovladať svaly o ktorych som ani netušila že ich tam mam:))

RADKO190

ahoj ja som mal taky problem anzelka pred porodom nemala problem s orgazmom szatcilo je trochu a iu bola hotova a teras mame problem lebo nemoze sa urobyt . com stim?