Ma maly penis...

Príspevok v téme: Ma maly penis...
nikitka

Ahojte,ja viem,ze je to blbe,ale moj priatel ma maly penis,nedokaze ma uspokojit.Velmi ho milujem,ale proste potrebujem aj ja nejaku rozkos.Ked sa milujeme,tak ho v sebe takmer vobec necitim a o rozkosi sa hovorit ani neda.Ani neviem,ze aku radu cakam,lebo mam pocit,ze sa s tym nic neda robit,ale keby nahodou niekto nieco mal,tak sem s tym,dakujem.

sandy21

no veru, aj ja som zazila takeho chalana, bol strasne pekny, mal vyse 100 kg, ale to co sa skryvalo v jeho trenkach bolo fakt prekvapenie :(( neviem, co by sa s tym dalo robit, lebo on ho mal aj v erekcii strasne malicky, este aj nas kokerspaniel ho ma vacsi.. hovori sa, ze ked muz schudne, trochu sa mu penis predlzi, ale zazraky sa nedaju cakat

imunitka

tak pokial ho ma aspon este primerane hruby, tak to nie je stratene ;)
taka poloha by este mohla byt misionar, ale tak, ze ty sa uplne rozkrocis a nohy das do vzduchu alebo okolo jeho zadku.

nikitka

No povedala by som skor,ze kratky.Ano uz sme skusali aj tuto polohu,bolo to o nieco lepsie.Ktore su este dobre polohy pre co najhlbsie vniknutie?

imunitka

A priatelov penis je kratky? alebo kratky a tenky?
Inak existuje taka poloha, ze si lahnes akoby ste sli robit misionara, ale ty mu vylozis nohy na plecia a on do teba tak vnikne. Vtedy je hlbsi vnik.

nikitka

Ano,to je pravda..ale tak je rozdiel mat mensi a maly...no na vibrator som myslela uz aj ja,ale vzdy si myslim,ze to nenahradi ten pocit ked sa milujes s clovekom ktoreho lubis.

tinusska

moj byv. priatel mal dost velky penis a sucasny ho ma mensi.. uprimne, ten mensi by som nemenila za nic... nemam ziadne bolesti a sexik si konecne uzivam... co tak si teda kupit vibrator a obcas by ste sa s nim hrali???