Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

volne predajne lieky....uzskost....

Príspevok v téme: volne predajne lieky....uzskost....
miriam789

Ahojte! Trapi ma v poslednych rokoch uzskost, a cim dalej tym je to len horsie :(.preto rychlo potrebujem nejaku radu, tabletky na uzskost ktore su volne predajne...poradte prosim
Ako je to so psychologom..musim ist najprv k obvodnej a tam ma potom posle za psychologom alebo si mozem psychologa vybrat sama?...nemam este 18, plati sa za to??..dakujem

sunnie

taketo lieky (seroxat, cipralex, xanax, lexaurin atd) su na predpis, volne predajne su mozno vit.doplnky a caje. spytaj sa v lekarni, urcite poradia.
psychologa si myslim mozes vybrat sama, len neviem ci treba aj doporucenie od obvodnej.

joni_

no myslim ze B komplex je dobry na nervy, a potom sa tu niekde spominali veci ako 5-htp, Persen, Sedatif, St. Johns Wort, Deprim, Sativol, Stress B, Stresvit
len som to opisala z inych tem, neviem presne co sa na co hodi, daj si to postupne do googla a pozri si ucinky kedy sa to dava, ja s tym nemam skusenosti

alebo sa pozri do temy uzkost, tam ti aj poradia

a o toho psychologa sa opytaj obvodnej, ona ti povie koho mas na vyber cez poistovnu, niekedy je lepsie ako lieky rozhovor, mozno prides na pricinu uzkosti a podari sa ti to zmenit

joni_

ak ti da obvodna papier tak mas psychologa cez poistovnu, alebo bez doporucenia si platis sama
liekov bez receptu je viac, skus pohladat na fore podobne temy

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

volne predajne lieky....uzskost.... - Fórum - ZDRAVIE.sk