NUVARING - posvovy kruzok, antikoncepcia

a

baby napiste mi viac o tomto.pocujem to prvykrat ze existuje aj takato forma antikoncepcie..ako ten kruzok vyzera?ake je to velke?kolko to stoji?dakujem za odpovede..velmi ma to zaujima

asdfjklô

alexa 28: to len zacinas brat ten nuvaring, abo ho beries uz dlhsie?? bo ja som prvy mesiac mala tiez take spinenie, co je zevraj normalne, nakolko sa telo prisposobuje. ale ked ti budu tieto problemy dlhsie pretrvavat, tak asi nuvaring nie je najvhodnejsi pre teba, zajdi potom na gyndu...

alexa 28

Mala by som este otázočku. Od zavedenia krúžku sa mi stupnujú výtoky je to cím dalej tým horsie. a mám strasne bodavé bolesti v brušku. Bude to krúžkom? Jeden den som mala dokonca krvavý výtok. Myslíte že to prejde?

asdfjklô

alexa28: ked ti vadi pri sexe, tak si ho mozes vybrat a priatel sa moze do teba urobit, ide o to, aby nebol mimo tela viac ako tri hodiny, v takom pripade sa musis chranit este kondomom (vid pribalovy letak). a s tymi kremami neviem, ale myslim, ze by to nemal byt problem.

alexa28

Ahojte. ja mám Nuvaring zavedený 4 deň. Pri sexe mi vadí, až by som povedala, že ma to bolí. Píšete tu, že si ho počas sexu vyberáte. tak ma zaujíma, či sa ale pritom može partner do vás urobiť alebo nie.A ešte by som rada vedela či sa môžu pri N. používať krémy ako napr.Canesten alebo vag. čípky.

anicocenka

ja ho mam aprila a je skvely. Ma vsak jednu chybicku a to, ze pri styku je v hodnejsie si ho vyberat, resp. musim ho vyberat lebo vadi aj mne aj partnerovi :-( ale inak je lepsi, nemam po nom nizky tlak ako ppo tabletkach a nemusim nan denne mysliet.No a s tym fajcenim: rizik je vela, najma k rcove zily a tromboza.........

asdfjklô

ja tiez pouzivam nuvaring, ale bolestivejsiu menstruaciu nemam. praveze, co sa tyka bolesti, je to troska miernejsie.
nepriaznive ucinky? to zistis o desat dvadsat rokov... a pri ziadnej hormonalnej antike sa neodporuca fajcenie...

lucka0345

ahoj,ja pouzivam nuvaring od feb.,predtym som mala 2roky evru,myslim,ze s porovnanim s nou je to lepsie,nemam ziadne tie placlive naladicky,a hlavne bolsti hlavy.Akurat mam tiez bolestivejsiu menstruaciu.Co sa tyka tych cigariet-fajcim uz 10rokov,samozrejme ta nenavadzam a ani nepodporujem,to je len moj fakt zo zivota.

madman

do ziadnej anti sa nesmie fajcit, je jedno, ci ju uzivas oralne, alebo niekam vkladas, ide o hormony a nie sposob uzitia.
a nuvaring je skely, mam ho 2 roky a nemozem podat jedinu staznost. mozno to, ze mam trosku bolestivejsie kramy, ako som mavala pri inej anti (ale pred tym som mala len 1, takze nemam s cim porovnavat), ale som velmi spokojna.