samovražda? ja ju nechcem !

Príspevok v téme: samovražda? ja ju nechcem !
budem mať 17

posledný pol rok myslím na zamovraždu. Mám 16 onedlho 17 a mám pocit, že môj život stráca zmysel. Všetko strácam, niečo sa stane samé, niečo si zaviním ja. ďalej už nedokážem. Nitko si to na mne nevšimol tajím svoje pocity ale vo vnútry som znechutený všetkým. Viem že potrebujem psychiatra ale hambím sa ísť k nemu dozvedia sa to rodičia...Čo robiť poradíte mi tu na tomto fóre? ja nechcem zomrieť ale iné východisko už nevidím

dada

Prosím ...zamysli sa nad sebou, ak spáchaš samovraždu...už niet cesty späť... to nie je riešenie...viem o čom píšem...môj brat to v januári spravil... odpustila som mu, ale nikdy sa s tým nezmierim, že som mu nedokázala pomôcť...

budem mať 17

prečítajte si čo som písal. Ja nemám kôli čomu žiť ale zase nechem ani zomrieť preto píšem toto tu

ivuša

tymno sme prechadzali mnohy, ani nevies kolkati riesia tiez tvoje problemy, ale malokto sa predsalen odhodla k cinu..zvatsa si uvedomi, ze predsalen je tu nieco, niekto, koli komu sa oplati zit :)

budem mať 17

1.Ja som chalan, nepijem, vyjadrujem sa slušne,niesom rozbláznení záleží mi napr. na škole. Proste v tomto sa správam dosť dospelo. Pre tieto veci nemám kamarátou lebo každý behá lem po baroch a ja tam nechcem ísť a tak len sedím doma a nudím sa.
2.Škola- mám len obyčajnú 4 ročné štúdium myslím, že je kvalitné ale ja mám na oveľa viac. Viem, že s touto školou nedosiahnem čo chem
3. Rodičia- sú úplne iný ako ja.Oni sú ako to nazvať?z dediny? proste snažia sa ušetriť peniaze kde sa dá ale popri tom fajčia a míňajú kopu penazí na to. Slúšný moc niesu niekedy mi riadne lezú na nervy. Nadávajú keď nemusia, smejú sa na hlúpych vtipoch napr o sexe. To ja nemusím vôbec.Túžim po rodinncý výletoch ale oni radšej sedia pri telke. Keď niekde aj ideme nemôžem si nič kúpiť lebo "je to drahé" a oni popri tom míňajú peniaze aj tam kde nemusia
4- Moje dievča. Sme spolu rok a pol ale už v poslednej dobe sa dosť hádame. Hádame sa za hlúposti, že nám nevíde kino.Že ochorie a tak nemôžme ísť spolu von. Ja ju mám naozaj rád a spravil by som pre ňu všetko. lenže hádky s mojej strany začínaju preto lebo nechem aby si myslela, že si so mnou môže robiť čo chce.Chcem aby si ma vážila a nemala pocit, že ona je tá čo rozkazuje. Preto keď je nejaká nezhoda sa hneď začnem hádať, lebo sa bojím, že ju nejako rozmaznám.Ja mám už iba ju a keď ju stratím nemám už nič čo by ma tešilo. No tieto hádky nás rozdelujú. Zistil som, že mám aj iné názory. ja túžim po rodine keď vychodím vysokú školu t.j. asi 26 rokov. Ale ona neive či chce rodinu. To ma veľmi bolí.
5 Výzor. Mám akné na tvári to utupuje ale chrbát a hruť niečo hrozné samá jazva. Na kupko môžem zabudnúť. Neviem prečo ale baby si ma aj tak všímajú a zaujímajú sa o mňa. Niviem ale čo na mne vidia.
5 Veĺké sny. Som prostý chalan s velkými snamy.chcem niečo dokázať svetu, nejako ho zmeniť, možno k lepšiemu. Lenže nedokážem to. som dosť utiahnutý do seba kôli mojej pleti a preto že málo komunikujem s ľuďmi.Nemám na to ani školu. Som len jeden z miliona protých ľúdi čo nič neznamenajú, nič sa nestane Keby neexistovali. Bol som výborný v atletike, vo futbale mohol som to ďaleko doťiahnuť no bolo zranenie a už je po tom. Môžem robiť čo chcem ale športu sa benvať nemôžem aktívne, dlhodobo.
To je asi všetko teraz ma viac vecí nenapadá

lenuliatko

nikdy nic take neurob!vela ludi problemy a neuspechy prinutia mysliet na nieco tak hrozne ako je toto.ale nie je to vychodisko.zijes preto aby si sa naucil vysporidat sa s problemami a ked to dokazes caka ta urcite nieco krasne pekne zcoho budes mat radost.to mas ako v skole.dostanes 5 z matiky napriklad.a si ztoho uplne hotovy lebo ta to trapi a vies ze si si to sam sposobil lebo si sa nenaucil na pisomku.lenze nezabijes sa preto lebo nic na tomto svete nestoji zato aby si zan polozil zivot a tak sa naucis a prihlasis sa z tej matiky.dostanes 1 a budes mat ztoho radost.otom to je.aj ked sa ti nedari terba ist dalej.zivot nie je len o peknych veciach ale aj o kopancoch do zadku.
len to netreba vzdavat.ked mas zo seba zle pocity zapracuj natom co sa ti na sebe nepaci.naprav chyby ak sa daju ale hlavne sa nevzdavaj.ved to bude zababele.a verim ze take mlady chalan zabebely nie je:)
ale myslim si zeby si mal zajst za nejakych psychologom.nemusia otom vediet rodicia.