Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Primitivizmus...ona bude mať babo?!?!

Príspevok v téme: Primitivizmus...ona bude mať babo?!?!
nuggetka

nerada odcudzujem druhých ľudí a nerada ohováram, ale teraz to nejde...veď sami posúďte...v mojom okolí žije holka má 24 rokov je trošku viac silnejsšia...chodí so svojím priateľom 7 rokov a on je alkoholik...pár mesiacov sa na ňu už každý pozeral, že nejak priberá...jej rastie brucho...každý sa jej pýtal, že či nieje tehotná...ona všetkým striktne, že nie...pred dvoma týždňami ja jej istá pani opýtala to isté a ona jej na to, že ma asi nádor...tak sa rozhodla, že s ňou pôjde ku gynekologičke...a hádajte čo jej tá gynekologička povedala a ukázala na monitore..."veď vy budete mať krásneho a zdravého synčeka, ste v 36. týždni tehotenstva"...je toto normálne?absolútne ju netrápilo, že priberá, že nemá od januára krámy...neviem čo si myslela, keď ju ten malý začal v brušku kopkať, že jej škvrká v bruchu?ako nechápem...ona bude mať zdravého syna (možno už má) a iné ženy, ktoré o tom snívajú celý život nemajú...napr. ja mám istú mutáciu, neviem presne o čo ide ale viem, že som to zdedila po mamke, a že moja sestra sa narodila postihnutá koli tomu a zomrela...ja milujem deti chcela by som aspoň tri, ale strašne sa bojím...mám 19 rokov a už mám preštudované o tehotenstve a pôrode toho toľko ako žena, ktorá sa chystá založiť si rodinu...a ona?preto nechápem ako to je vo svete vyriešené...strašne niečo

wwwww

nuggetka, ano, je to hrozne. Je to nespravodlive. Ty sa vsak netrap, odporucala by som ti s partnerom navstivit geneticku poradnu, tam vam urobia testy, ktore na 99 percent preukazu, ci mozete mat zdrave dietatko. Hlavne sa netrap vopred a vyskusaj, informuj sa. Tak sa drz, drzim ti palce.

imunitka

Tak to hej, to je pravda. Ja si neviem predstavit, ze raz v buducnosti by som nemohla mat babo s mojou laskou :((

nuggetka

imunitka...ja viem, máš úplnu pravdu...len som chcela poukázať na život...prečo sa zdravé a krásne detičky rodia ženám, ktoré o nich nestoja?

imunitka

Podla mna by si takto nemala sudit ludi, ktorych nepoznas. Nevies, ako to je medzi nou a tym alkoholickym priatelom. Mozno ju psychicky tyra a ona sa nevie branit, mozno ju bije a z toho je osprostena.

nuggetka

nehnevám sa...len som chcela skonštatovať ako to je a trošku sa možno aj posťažovať...a ďakujem ajka2, dúfam, že to tak bude

ajka2

nespravodlivo moja nespravodlivo, ale taky je zivot. nechaj ju nech ma zdrave dietatko, len aby sa onho aj postarala. a neboj aj ty budes mat :)
nebud plna hnevu pre to.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Primitivizmus...ona bude mať babo?!?! - Fórum - ZDRAVIE.sk