Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

analny sex

Príspevok v téme: analny sex
otazka

Chcela by som sa opytat skusenejsich v tomto smere, skusali sme to s priatelom raz aj s lub.gelom, ale bala som sa, nebola som uvolnena, zrejme preto ma to bolelo. Ako to robite vy? Nejake hygienicke "upravy" predtym? Priatel by to chcel skusit a ja mu to nechcem odopierat, urcite sa to da aj bez bolesti.

marisssa

noo kedze my sme len zaciatocnici, do mojej ritky sa zatial este nespravil :-)
a s kondomom hlavne preto robit analny sex, aby sa partner nenakazil!

....

no zo mna to netecie hned von,len ma z toho nafuknute brucho a druhy den hnacku....ale to asi id evon to semienko....akoze,pre man je tto jedine na analnom sexe neprijemne,ze ste zagebreny....

kajka

.... ked to robíme v aute do zadočku
a nemáme prezervatív tak je fakt blbé, lebo to vyteká. lebo ked sme skončili, tak ešte chvílu ma objíma a hned sa neoblecieme. a tak čo si to mám každú chvílu utierať ? a ked sa oblečieme, tak zas ako si to mám utierať, ked už mám nohavice? ako to robíte?

suns

noo my sme to tiez skusali, potvrdzujem, ked som pripita, je mi to jedno:) teda nevadi mi to az tak.. inokedy protestujem.. je mi to fakt neprijemne, ale priatela to strasne vzrusuje! inak mozno je fakt pravda, ked klacim a mam nasilu vytrceny zadok, tak to boli.. mozno je to tym... skusime teda poleziacky.. a este mi povedzte, ako sa mam poriadne umyt! prstom to nestaci... ale da sa predsa aj bez kondomu, ked potom nejde do vaginy ale sa hned spravi, nie???

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

analny sex - Fórum - ZDRAVIE.sk