Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sex s neznamym

Príspevok v téme: sex s neznamym
Juillet

neviem ako budete reagovat na moju otazku, ale kedze je to anonymne, neda mi neopytat sa.
Mam priatela uz dlhu dobu a v podstate ma sex s nim neuspokojuje.Pacilo sa mi to len na zaciatku.teraz je to laska, ale z milovania nemam telesny pozitok.Nestaci mi iba samotne prenikanie, ale potrebujem aj ine drazdenie na to aby som dosiahla orgazmus.On by mi ho rad dal, ale ja to nedokazem prijat.Stale ho musim pozorovat ci sa mu to paci, ci mu to nevadi a podobne a v konecnom dosledku z toho nic nemam lebo mam stale pocit, ze to robi len kvoli mne a citim sa priserne sebecka.Koznci to tak, ze odmietam akukolvek predohru a len to chcem mat rychlo za sebouOn je z toho nestastny a ja v konecnom dosledku tiez.
Dlho som si myslela, ze som proste len divna a frigidna, ale raz ked sme boli rozideni,som sa stretla s inym muzom a skoncilo to sexom.Dokazala som si ho neuveritelne uzit a povedat si vsetko co som od neho chcela.Ten sex bol uzasny a mylim,z e preto lebo mi bolo jedno co chce on, islo mi len o seba a o moje uspokojenie.A cuduj sa svete aj jemu sa to pacilo.S priatelom sme to chceli skusit znova a tak sa aj stalo a vztah je krasny,a le s nim som aj tak nedokazala mat znova normalny sex.Teraz som nesvoja: ja priatela milujem a nebudem ho podvadzat a ani som to nerobila,a le uz viem,ze si to dokazem aj ja uzit, ale len s tym koho nelubim.Akoby mi branila laska k nemu mat s nim orgazmus ci akokolvek si inak sex uzivat.Nemam uz 16 a viem,z e sex nema byt jednostranny,a le ja to prosto nedokazem.
Neviem ci sa mi da nejako poradit a preto Vas ziadam aspon o nazor

Juillet

dakujem.Sex v aute sme skusali.No prijemne exhibicionisticky zazitok to bol, ale tam si uz nejaku predohru vobec neviem predstavit, len rychlo na vec a tesit sa ked nepride policajt : ) Zhasnut svetlo som skusala a to nie je o tom ci vidim,a le tom ze ja uz tomam nejako v sebe.A chovat sa k nemu ako k cuzdziemu?no dakujem za radu Frank, ale to keby som vedela tak nemam problem a nepisem sem : ( asi by som uz potrebovala nejakeho odbornika : (

frankina

zhasnite svetlo, nech je tma. nepozoruj seba ani piateľa, len si to užívaj. a dráždi sa aj sama, alebo mu chyť ruku alebo hlavu a daj tam kde ta to vzrušuje... alebo skúste sex v aute...

frank

jedine,co mozes urobit, je ze sa budes spravat k priatelovi tak ako k cudziemu ale iba v sexe:D ak sa to v tedy pacilo jemu, vtedy s tym cudzim tak skus sa to aj so svojim....myslim, ze nemas co stratit:D

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sex s neznamym - Fórum - ZDRAVIE.sk