Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stredoskolacky BA :)

tak to je

moj osobny nazor je taky, ze najlepsie gymple v BA su GJH - gymnazium jura hronca, GLS - gymnazium ladislava saru alebo metodova. uplne naj podla mna bilingvalne, fakt, tolko moznosti co ti bilingvalna sekcia da, to je uplne uzasne. celkom fajn je aj vazovova - dobre moznosti co sa tyka vyberu jazykov a gamca - gymnazium grosslingova.
mozno som na nejake zabudla, ale takto v rychlosti ma napadli zrovna tieto a nesudim len podla seba, ale i podla ohlasov a nazorov ostatnych.
vyjadrim sa aj z opacnej strany - pre mna urcite nie bilikova, einsteinova alebo pankuchova. ale ide len o MOJ subjektivny nazor, takze tak ci tak sa rozhodnes sama.
ale samozrejme treba zvazovat i ine moznosti - napriklad co konkretne od strednej skoly ocakavas, aky jazyk by mal byt v nom dominantny, dialka skoly od domu a podobne.
a kyblik, o co konkretne sa jedna v tvojej otazke?

kikuska1755

a kam chodis ty? bo ja tento rok robim prijimacky a nevem sa rozhodnut... nevie niekto poradit niaky dobry gympel v BA?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stredoskolacky BA :) - Fórum - ZDRAVIE.sk