Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest prsnikov

Príspevok v téme: Bolest prsnikov
beba2

Prosim vas, kto ma skusenosti, poradte mi. Uz asi dva tyzdne ma priserne bolia prsia :( a okrem toho sa mi dost zvacsili :( asi o jedno cislo.
Menstruaciu mam mat az o tyzden, tak sa mi to zda byt skoro. Inak, tehotna by som byt nemala, robila som si test. Rozmyslam, ze zajdem ku gynekologicke, ale som teraz dost pracovne vytazena.
Existuje nieco, cim bolest ztlmit?
Dakujem za odpovede

olivia7

Aj ja mám podobný problém, aj keď si myslím, že je to normálne. Pred menštr. citlivé,bolestivé, zväčšené prsníky...tiež by ma zaujímalo, čo pomôže na zmiernenie toho. Zrejme je to predmenštr. syndróm. Antikonc. som neužívala, ani neužívam. Vopred ďakujem za rady!

alanka111

Zhruba mesiac ma bolia prsniky a pri kontrole z jedneho prsnika mi vysla biela kvapocka,mala...je to opakovane v tomto mesiaci...vie niekto o co moze ist?tehotna nie som

miska

Ahojte mam rovnaky problem.uz asi dva tyzdne ma bolia prsia a zvacsili sa mi.to ze sa zvacsili ma potesilo ale zaroven sa bojim ze to moze byt nieco vazne.prerusila som branie antikoncepcie a potom znovu zacala ale s inou.ale este k tomu uz asi mesiac mam tmavy vytok a po pohlavnom styku skoro vzdy krvacam.prosim poradte.s vytokom som bola u doktorky ale nic nezistila a tabletky ktore mi dala nezabrali.

beba2

baby mam 25, myslim, ze hormony by to uz byt nemali :(
pocuj wowo, tie kvapky su na predpis?
dnes ma to boli uz o cosi menej, ale su citlive na dotyk a stale su velke :( o boze, nechcem mat take velke prsia :(

wowo1

kolko mas rokov? nikedy to suvisi s hormonmy pre to sa pytam. Inak mastodyne kvapky [pomahaju ,ale je dolezite ci to budes mat pravidelne tieto bolesti oni su dost bezne pre niektore z nas.Asi mas vysoky prolaktin a ten tiez suvis s vekom>test ti neukaze hned vysledok ale az 1-2 den ak nedostanes menzes...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest prsnikov - Fórum - ZDRAVIE.sk