Feromóny

masz

Ja som objednaval na topferomony.sk a som spokojny :D
Podla mna to ucinkuje aspon na mna :D ale sebavedomie vzrasta :D

vianocka188

feromonove parfemy uz maju aj niektore parfumerie...u mna to fungovalo...ale tazko povedat co funguje, ci vona, ci feromon, alebo sa citim len sebaistejsia, kazdopadne ja mam s feromonovymi parfemmi dobre skusenosti

lenka...

ja som si objednala feromonový parfém pred dvoma mesiacmi. NIČ NEROBÍ-NEFUNGUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Môžem si to nastriekať keď sa mam stretnúť s priateľom a on nič necíti, žiadnu zmenu, môžem si to dávať do práce a nikto nič.
Vysolila som za to 2000,- Sk a je to na HOVNO.

-

NEDAJTE SA OKLAMAŤ, JE TO LEN REKLAMA AKO Z NÁS VYTIAHNUŤ PENIAZE.

zuzik20

ahoj,Co sú vlastne feromóny?: Bolo dokázané, že ludia tak ako iní živočichovia vylučujú feromóny, ktoré silne sexuálne pôsobia na opačné pohlavie. Ale v dnešnej dobe je ich produkcia v modernom svete potlačena, preto sa ponúkajú vysoko koncentrované feromony, ktoré ludské telo už zaznamená.
ak máš záujem o parfém s feromónmi a nechceš platiť veľa, tak mi napíš na mail. Pošlem Ti zoznam vôní a môžeš si vybrať tester za 12,- sk , keď sa Ti zapáči tak si môžeš objednať a nie je to ani drahé...

smuto

ja mám z feromonovými parfémami dobré skúsenosti aj kamaráti si to občas kupujú-že vonia im to ich priatelkam

-odkaz odstránený-

pre inku

feromony sú bez vône, čiže ich neovoniaš :)) pridávajú sa do parfémov a tie voňajú. Ak budete používať feromóny tak bacha na zvieratá :) vážne, na ne to funguje zaručene, keď pôjdete napr. okolo psa, tak vás môže roztrhať. Je to zásah do prírody, chemicky a od kamaráta viem, že to vôbec nefunguje :) placebo, iba ženy sa začnú správať viac sebavedomo- sexi a to priťahuje mužov, nie feromóny, zbytočne vyhodené peniaze, ale bude tu rovnaký reklamný ťah ako pri tabletkách na schudnutie :) Nevyhadzujte peniaze, nefunguje to! Keď má žena plodné dni, vtedy jej telo produkuje prirodzené feromóny, tie na mužov zaručene fungujú, ženy sú viac sexi a muži dostávajú signál na plodenie.

sombrero

Skus si dat k vajciam vreckovku. Nechaj ju tam zopar minut. Potom ju daj ( ked to chces ..) zene blizko nosa napr. ked bude spat. Po par minutach vstane a pomiluje ta.:)

inka.

jejda, samé preklepy, ale píšem v úplnej tme. chcela som toto: či naozaj fungujú. a ak áno tak prečo ich ...