Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

docasne tetovanie - iba marketingovy tah??

lopinka

Ja síce nemám dočasné tetovanie, ale sám tatér ma od neho odhováral. Nie je nikde zaručené že po tých xy rokoch sa ti rovnomerne vpije do pokožky a neostane ti tam nič. Vraj viac ako 90% potom prerábal na trvalé, lebo to ostalo otrasné.

bibiq domush

nwm co setci trepete o docasnom tetovani ze ostanu flaky.....ak ostanu tak urcite len blede co niesu ani videt....tak ked niekto to tetovanie vymyslel tak asi nie na picu...

sony

Nedávajte si dočasné tetovanie, už navždy tam zostane fľak. Dobre si to rozmyslite a dajte si radšej trvalé. Ja mám jedno a chcem ďalšie. Veď keď budeme starí, už to bude normálne. Každý druhý dedko alebo babka ho bude mať.

krisha

mne hovoril v tetovacom studiu ze to docasne tetovanie po roku vybledne a budes si ho musiet obnovit...ak si ho neobnovis budes chodit s takym vyblednutym, co by mne urcite vadilo. Po veela x rokoch sa strati...nepovedal mi to len v jednom tetovacom studiu, ale dokonca v 3 a v roznych mestach...Tak asi na tom nieco bude.

suffolk

co sa stane, ak si ho neobnovim? rozmyslam nad velmi vyditelnym miestom a viem, ze s tym nechcem zit cely zivot... strati sa po x rokoch takmer uplne ci ostane viditelne?

krisha

skor vybledne a budes si ho musiet stale chodit obnovovat a nikdy ti uplne nezmizne...preto radsej trvale alebo ziadne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

docasne tetovanie - iba marketingovy tah?? - Fórum - ZDRAVIE.sk