Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Masky na vlasy!

lenka357

Ja používám Gestil Wonder, ten je hodně oblíbený, ale zas nemusí sednout každýmu, záleží na typu tvých vlasů a problému, který s nimi máš (suché, mastné, poničené). Viz. třeba tady - provasevlasy.cz

meggy10

no ja som mala tiez tu fialovu sadu od gliss kur a hotova hroza ani som ho nedopouzivala, vlasy som mala ako droty. a vobec nevyhladzuje.

kikusentta

JA mam gliss kuur..ten fialovy co reklamovaly aby som mala rpvne vlasy...mam sampon kondicioner aj masku...a moje vlasy su uplne akoby ulizane a vobec nesu rane akoby mali..bt...neviete preco?..ma niketo tiez taky problem?

adka7

Urcite ti pomoze olivova voda na vlasy .. ja to pouzivam lebo som mala suche vlasy z dovodu zehlenia a fakt super ...

Mimi323

sweete lolita, tak tieto značky som poskúšala aj ja. Šampony mám Alverde, ale ostala som pri maske od genery.

sweet_lolitta

Zatial som poskusala Logonu, Laveru a Alverde. Zistila som vsak jednu vec a to, ze akonahle som presla cisto prirodnu kozmetiku, vlasy mam lahke, vzdusne, menej mastiace... Preto sa k chemii nechcem vracat. Najma silikonove produkty mi vlasy zatazili.

Mimi323

sweete lolita, a akú kozmetiku používaš?
V Genere sú 2 silikóny a ževraj sú zmývateľné. Tak ja už tiež neviem.

sweet_lolitta

ved jasne, povedala som len svoj nazor, lebo genera ma podla ohlasov oslovila, no presla som na cisto prirodnu kozmetiku na vlasy, tak som trosku sklamana, no pokial vam vyhovuje, tak je to ok.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Masky na vlasy! - Fórum - ZDRAVIE.sk