Masky na vlasy!

marcela78

na a baby este mam jeden problem nech si dam na vlasy akykolvek sampon vonaju mi akurat tak prvy vecer a potom mi tak pekne nevonaju...neviete mi poradit co by pomohlo nech tak prirodzene vonaju vlasy? mam dlhe a huste mozno preto neviem....

cickaa

no ja som si dneska pobehala mesto...nohy ma bolia jak kona:D ale natrafila som na prirodnu Kozmetiku z Babickinej Lekarne:) kupila som si masku medovo-mliecnu, predavacka mi ju vychvalila, nadherne vonia a stoji 70 Sk...u masiek asi plati take pravidlo, cim lacnejsia tym kvalitnejsia:D mimochodom, existuje cely rad tychto vyrobkov na vlasy:)

marcela78

Mirka no tak si predstav do ZA to nedodavaju ale zlata pani mi posle do jednej drogerky tu masku a ja si to tam pojdem kupit :-) Dam potom v ediet ze ci zabrala

mirka 23

Majka veľmi odporúčam hennu, nebudú ti vypadávať vlasy, budú sa lesknúť, budú úžasne zdravé, je to aj proti lupinám a poštiepeným končekom.
Plus ešte je super tá maska, o ktorej tu píšeme - Genera.

majka_

co by ste mi odporucali, ak mam: dlhsie (asi do polovice chrbta) huste tmave vlasy a chcem, aby sa mi trosku leskli a vyzerali zdravsie? teraz mi zacali vypadavat, tak neviem, ci od stresu alebo co. zajtra idem ku kadernicke sa trosku podstrihnut. ale potrebujem si tie vlasy chranit a neviem ako. masky nepouzivam ziadne. raz som pouzila garnier v takej zltej okruhlej nadobe, ale som citila, akoby boli take masnejsie.

marcela78

mirka volala som do lionu a pani bola velmi ochotna zobrala si na mna cislo a ze mi zavola kde v za ich dodavaju :-) Takych ludi malokedy stretnes ale dik za radu vyskusam lebo nechcem si davat uz tie zazracne masky co rklamuju a co vobec nezaberaju

mirka 23

Marcela najskôr ju zoženieš, ak máte nejaký obchod s vlasovými prípravkami, kde nakupujú kaderníci. Alebo v menšej drogérke. Nenájdeš ju v hypermarketoch, ani v DM, ani v 101.