Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Boj proti vraskam

Príspevok v téme: Boj proti vraskam
milinka.

Prosim vas, neviete nahodou niekto odkedy je vhodne zacat s pouzivanim kremov proti vraskam? Mam 26, zacali sa mi okolo oci objavovat prve vrasky a niekde citam, ze je potrebne zacat proti nim bojovat co najskor a inde zase ze az neskor, aby si plet prilis skoro nezvykla na vsetky tie elastiny a kolageny atd., lebo to narobi ovela viac skody .... Dakujem.

dadulik

Ahoj, očný krém treba používať už od 25-ky, ale nie protivráskový, akékoľvek očný krém. Tie protivráškové potom nájdeš v drogérii vekovo ohraničené - 30, 35, 40,45 atď. Krémov je hrozne veľa, záleží akú máš pleť, podľa toho si vyberieš krém (aj značku krému) a k nemu aj ten očný. Ja som vyskúšala veľa krémov, lebo mám citlivé oči, ale nič sa nedá robiť. Oriflame má aspoň tú výhodu, že keď ti krém nevyhovuje, tak ho môžeš vrátiť. V drogérii to nejde.

milinka.

Katty dakujem, ale takto oznacenu kozmetiku ma len oriflame a mozno aj avon, s nimi nie som nejako spokojna a na inych kremoch taketo oznacenia nie su...

katty081

zacni pouzivat kozmetiku urcenu od 25 rokov alebo na prve priznaky starnutia. a nezabudaj na ocny krem ale ten tiez musi byt urceny na prve priznaky starnutia (od 25 rokov)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Boj proti vraskam - Fórum - ZDRAVIE.sk