Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrovnavacie sampony/balzamy

Príspevok v téme: Vyrovnavacie sampony/balzamy
qaz

mate niekto skusenosti s narovnavacimi balazamami ci samponmi? Mam totiz mensi problem s ofinou, mam take divne vlasy, nie su 100% rovne, ale urcite viac rovne ako kucerave. Cize nepotrebujem si ich nejak narovnavat, iba na ofine sa hrozne krutia, ako natacky, a leze mi to dost na nervy, pokazi to kazdy uces. Zehlit si ich nemienim, kedze to aj tak dlho nevydrzi a vo vlhku duplom, a trvale narovnanie ked mam krutivu len ofinu prilis neprichadza do uvahy. Pomozu na to nejake vyrovnavacie sampony, balzamy, masky, ci nieco? Mate niekto skusenost, a ak, tak ake su najlepsie? Dakujem

milinka.

Ahoj, no ja si vyrovnavam vlasy fenom cez okruhlu kefu, takze vyrovnaju sa, ale akonahle vyjdem vonku a je aspon trochu vlhko, tak som tam kde som bola, vlasy okolo tvare sa mi znova stocia. Neviem, mozno zehlicka by to doviedla do dokonalosti, ale nezda sa mi. Napisala som ti to preto, aby si vyskusala radsej nieco ine.

milinka.

Ahoj, mam loreal hot straight, ale velmi nepomaha, a na druhy den mam z neho strasne mastne vlasy, takze tento aspon ja neodporucam.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrovnavacie sampony/balzamy - Fórum - ZDRAVIE.sk