Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: SOM ZÁVISLÁ NA SEXE!

Príspevok v téme: SOM ZÁVISLÁ NA SEXE!
veve 1

Ahojte...Je to blbá téma ale milujem sex a to aj s erotickými pomôckami,už som vyskúšala asi všetko,no moje chute neviem ukojiť.Nevie mi niekto nejako poradiť ako stlmím chute na sex,niekedy mi to až prekáža,lebo ma to chytí aj v práci a to dosť často.Pri sexe zbožnujem popr..a už mi stoho ..........pomóóóóóóóóóć!Už sa zato hambím a k doktorovi nemôžem ísť!

jerry

Ahojte ,..mam rovnaky problem,...Zevraj je jedinou cestou najst is rovnakeho partnera,...nemate zaujem sa spoznat? jerryfree007@seznam.cz

kamoskaaa

moja kamoska je predavacka a ma eroticku pomocku ktoru pouziva v obchode tak ze ovladac ma vo vrecku a zapina si to podla potreby.Je to nejaka muslicka ci motylik.Je stym spokojna,chodi pomedzi regale a uziva si.skus to.

flaki

Aj ja si chodim v skole zaonanovat na zachod, ked dostanem chut. Som zena. Je to normalne. Kazdy ma iny stupen chtivosti. Bud rada, ze mas na to chut, tolko bab to odmieta a chlapi potom maju milenky. Pri tebe aspon nebude mat cas a vystavis ho:))

vecernica

myslim ale ked ta zatazia vazne napr financne starosti ze sa ta chut znizi.Priatelovy sa neomrzis tym ze s nim vela sexujes, Jedlom rastie chut ,...

sisssa

ahoj, ja som uz o sexoholizme citala niekolkokrat, i ked sa vaccsinou z pochopitelnych dovodov nachadza skor u muzov, no da sa aj u zien, skus si to zadat do vyhladavaca a precitat si to, ono je to totiz psychycka porucha

veve 1

Marissa veľmi rada,už ma stoho bolí..aj hlava.Sexujeme niekoľko krát za deň a bojím sa že sa ma priateľ nabaží a........Nikdy som ho nepodviedla a nemám to ani v pamäti.Je v posteli jednotka NAJLEPŠí,ale čo ak ma podvedie on,lebo ho to omrzí?Snažím sa nejako unaviť ale nič nepomáha,aj sny mám o sexe no s inými,SRANDA čo?

veve 1

s orgazmom nemám vôbec problém,počas sexu sa urobím niekľko krát.Neviem to popísať,som vzrušená už len pri slove sex.jebe mi už stoho...Ja už o tom radšej nehovorím nikomu.Začala som mať také chute pred pól rokom a to mám 23 rokov.Priateľ má tiež rád sex,ale ja prehnane.Priateľa mám 5,5roka a klape nám to ako na začiatku a ideme sa brať,no bojím sa,že teraz mám chute a potom ma to prejde a nič.

tata123

ak sa hanbis ist k lekarovi skus nejakeho sexuologa online, minule o tom hovorili aj v telke, ze prehnana chut na sex ma svoje cislo diagnozy a moze vyvolat aj trapne situacie napr. v praci a pod. vela stastia

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SOM ZÁVISLÁ NA SEXE! - Fórum - ZDRAVIE.sk