Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bojim sa o priatela

Príspevok v téme: bojim sa o priatela
ivanka 1

Chcela by som sa opytat ako by po spravnosti mala byt stravovacia dieta u diabetika myslim ci ma kazdy stanoveny prijem potravy a nakolko zavazne je ked sa nedodrziava. moj priatel ma cukrovku a podla mojho nazoru sa nestravuje najlepsie snazim sa varit racionalne podla toho co viem ale nepaci sa mi ze v praci casto zabuda jest aj pit. jeho oblubeny napoj je cola light co sa mi tak isto nepaci casto je sladke. bojim sa aby to nemalo do buducna moc negativne nasledky na jeho zdravi. snazim sa s nim o tom rozpravat ale on sa casto do seba uzavrie a nexce sa o tom bavit ako keby sa hanbil dlho na zaciatku vztahu sa mi ani nepriznal ze ma cukrovku. prosim poradte mi dakujem

orgi

Vies, ludia su rozni a tvoj priatel si asi pripada blbo a hanbi sa za to, ked s tebou o tom nechce hovorit. Asi sa s tym nevyrovnal, lebo nemoze jest a pit tak, ako jeho rovesnici a ini mladi ludia. Ja mam priatela, sice nema cukrovku ani nic podobne, ale tiez velmi tazko rozprava o svojich problemoch /s matkou/, ktorych ma dost. On sa asi hanbi, za co vlastne ani nemoze.
Ale tak,ako povedala Janka, povedz mu, ze si s nim a ze ho lubis a budes lubit aj napriek chorobe, a ze sa postaras o to, aby si zivot uzil aj s takouto chorobou. A na tej stranke skus najst nejake jedla a recepty, aby priatel zistil, ze moze jest chutne, aj ked ma cukrovku. Myslim, ze uprimny rozhovor mu prehovori do duse a bude opatrnejsi.

ivanka 1

Aj ja mam taky pocit ze s tym nie je zmiereny ale neviem kedy si to uplne uvedomi cukrovku ma uz 12 rokov a ja sa bojim ze sa mu z jeho lahkovaznosti nastanu nejake ine zdravotne problemy. dakujem velmi pekne za radu aj tebe pekny den

janka

ivanka, priatel sa zrejme este nezmieril s chorobou, ktoru ma. Povedz mu, ze ti na nom zalezi a ze na to nie je sam. Moj tatko bol tiez cukrovkar a pravidelne chodil k diabetologicke, ktora mu zostavovala jedalny listok, myslim, ze na tyzden. Na stranke www.diabetik.sk najdes vela dobrych tipov a rad ohladom diety diabetikov, pekny den

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bojim sa o priatela - Fórum - ZDRAVIE.sk