cytologia

cyto

gynekologicka mi hovorila minule, ze mam prist tesne po menzese, lebo inak to moze skreslit vysledky..ale myslim si, ze ak ti lekar povedal, ze v pohode tak sa nemas coho bat.

julca111

No ja si to tiez len myslim,ale dokazat,alebo skusenost s tym nemam, lebo vzdy chodim do 10 dni na cyto,ale teraz mi to tak zle vyslo, ze tyzden pred M.Ja som po konizácii ,ktoru mi robili ked som mala cyto II-III. a teraz chodim na onko 2x do roky na cyto stery,preto som taka vyplasena z toho.Dakujem za odpoved

julca111

v pondelok som bola na cytologii a v piatok som dostala M. Vysledok som mala zhorseny II-III.Mavala som po konizacii II. Moze tento vysedok ovplyvnit to ze som bola na cyto 4 dni pred M? dakujem za odpoved

mitinka

baby ja som mala pred polrokom PAP II - III. Nasadila som vitaminy - kyselinu listovu v tabletkach 60 ks, karfiol a brokolicu - mozno 10 ks som ich vyprazila a zjedla za polroka a po polroku mam vysledok PAP II. Mozno je to tym , mozno dacim inym ale som rada ze sa to zlepsilo...

pinjuice

baby, jedine co vam poradim, pite caje.. to je najlepsi liek.. a to alchemilka a mysi chvost, nic sa tomu nevyrovna, prisaham.. poznam z vlastnej skusenosti

katharina

Pre MIA: www.cervix.sk

ked vam mozem poradit zeny, tak teraz prichadza nove cytologicke vysetrenie na Slovensko Liquid Based Cytologia ktore je o vela presnejsie ako doterajsie vysetrenie ktore robili nasi gynekologovia. Tak ak vam mozem poradit, spytajte sa na Liquid Based vasho gynekologa....