milostná predohra

michal erekcia

Presne pre mladsie neskusene pary a ludi mam na blogu podrobny clanok, vdaka ktoremu sa nemusite bat, ze by ste nieco zanedbala.. A dlzka predohry? No dovtedy, kym vam to bude obom prijemne a nepresuniete sa k sulozi.. Clanok tu -- -odkaz odstránený-

petusska896

Ahoj Katuška...No čo ti poviem..ja som tiež ešte vlastne dosť mladá ale myslím že na takéto veci je práve teraz tensprávny čas...mám 17 rokov a mám momentálne prvého priateľa s ktorým sa niečo podobnému venujeme...milostná predohra je všetko čo vám je príjemné.sú to bozky, dotyky na tých najcitlivejších miestach...jednoducho maznanie sa...koľko to trvá? zaleží len a len na vás...ja osobne sa dokážem s priateľom maznať aj hodinu..dve....je to podľa chuti, a času.... :o))) takže ničoho sa neboj...smelo do toho...

:-)

no, neviem kolko mas rokov,a do sexu sa ale prilis nehrn. predohra je vsetko mozne co chces. su to bozky, na pery krk, inde, hladkanie, maznanie a tak. ide o vzrusenie partnerov. pri tomto sa spoznate navzajom a kazdy zvlast. dopraj si cas a nedovol aby sa tvoje prve "spoznavania" skoncili hned stykom.