ESKIMACKA DIETA/CKD

lenka nizna

den-1-

r-5platkov salami
-4platky tvrdeho syra
-10platkov sunky

o-4ks kysla uhorka :)

-prosim nepiste mi tu ako malo jem atd...ja to iba skusam a potvrdim jedno,alebo druhe :)

zuvka

boooze sa tu len strapnujete tym osocovanim keby ste mali aspon tolko zdraveho rozumu by ste ich opravili a odpalili ale vy si tu chodite liecit vas komplex :D ako viacej sa tu vadite ako pisete o com tato tema je... mali by ste sa spamatat a torino nevysedavaj za pc a chod si zabehat abo co...ved ked nemas rad toto forum...

apropo...aj ked sa vyhodite z diety...ale jete vylucne bielkoviny ci je ich viacej alebo menej aj tak budete chudnut o tom je atkinsnova dieta... toto je na jedno kopyto s oddelenou stravou, 90 dnovou rozlisovacou a podobne... s malickymi odchylkami ale podstata je ta ista... menej zrat, pravidelne, mat pohyb, prestavky medzi jedlami, nemiesat jedno z druhym a mat pevnu volu. tak sa tu prestante hadat a zacnite chudnut :D ja som na matiku nikdy nebola a poviem neviem si vyratat tie hovadiny kalorie ved to by som cely zivot si preratavala co mam zozrat... treba jest len s rozumom... kazdy tu ma nejaku pravdu ale osocovat by ste sa nemali...

whee_ee

no..ja po vianociach ked som sa postavila na vahu tak som skoro odpadla.. :D.. a ked som bola na nakupoch a nevpratala sa do cisla rifli ako predtym, tak už som vedela ze je zle.. ale som si vtedy povedala, do silvestra sa chudnut neoplati, lebo budu tony majonezoveho salatu atd:D... tak som zasadne zmenila stravovanie od 2.1.. a predtym, co ja som max. pila mineralku, vodu vobec, tak teraz už len vodu a caje bez cukru :D:D:D a to mi je divne:D:D lebo ja som cistu vodu neznasala:D

LisaRowe

whee_ee
Ak ti stale idu kila dolu tak si stastny clovek:-)) Ja som dost vysoka a vzdy som mala relativne vysportovanu postavu a vahu som drzala na 56kg..Pred rokom a pol som sa prestahovala do Prahy,s priatelom sme vymetali restauracie a taisto som mu zacala varit a nejak sa tie kila nabalili..Ani som sa nevazila,len som zacala badat na veciach,ze to uz nieje uplne ono..potom som si kupila vahu a wualaa najvyssi cas!

whee_ee

a u mna je to vsetko v psychike..akonahle by som zacala mat pocit ze sa az prilis obmedzujem a ze dietujem, tak by som to nevydrzala.. teraz som si proste zvykla na pravidelnu stravu a tak dale a beriem to ako trvalu zmenu..a nie dietu:)

LisaRowe

xnusoba
Co sa tyka toho ot..ja som trochu mimo.Zijem v Prahe.Tak dufam,ze nebude vadit,ak sa aspon slovne spytam ,ked nieco nepojde tak ako ma.

suzen_

len to je to ze velmi vela babeniek si mysli ze schudnut sa da ze si sadnem pred telku a zeremcipsy..vacsina z nich chce schudnut ale nevie tvrdo makat..

ja samozrejme tiez niekedy si dam viac nez by bolo treba ale urcite to nevzdam a nedovolim aby sa mi tie kila vratili naspat..