Toto som teda naozaj nechcela... :(

Príspevok v téme: Toto som teda naozaj nechcela... :(
kolkanka

Ach jaj, ako zacat :( mam 22 a so svojim priatelom sme spolu uz od sestnastich, bol moj prvy vo vsetkom, cize je mojou prvou velikou laskou a tak isto aj o panenstvo som prisla s nim, vsetko to teda vyzera nadherne az na to ze som urobila neskutocnu hlupost :( proste mi zacalo vrtat hlavou ci s kazdym by to bolo take iste alebo ja neviem.. som sa proste rozhodla, ze to skusim aj s inym, ale takto som to nechcela, necakala som ze si to potom budem takto strasne vycitat, chcela som to len skusit a tym to malo hasnut, co mam robit? zabudnut alebo s pravdou von? Moc priatela lubim a teraz sa mu skor vyhybam :(

lenca

ups.sorry za prispevok, necitala som celu temu. Dievca je urcite mladucke a naivnucke, ked to povedala svojmu priatelovi.

lenca

co sa vobec trapis, v ziadnom pripade mu to nepovedz, proste sa stalo, zazila si sex s inym - a co??? ved ich nestriedas kazdy mesiac. asi to za moc nestalo, ale aspon vies, ze nemas robit sprostosti. Si o skusenost mudrejsia, tak to tak ber a nerob si vycitky. A tym co tu moralizuju, tak nech si zamecu pred vlastnym prahom.

tini

suhlasim s predchadzajucim..niekto sa obetuje a niekomu nestaci a hlada inde, naco skusat laska, vztah nieje obchod s topankami. Reklamacie sa povacsine neuznavaju. Si predstav ze by to urobil on tebe, myslela by si si ze nejsi prenho dost dobra. Fakt nechapem niektore baby co vsetko dokazu. S nicim nejsu spokojne. Ak si si chcela uzivat nemala si sa viazat. Chudak chalan.

huhu

byt s niekym od sestnastich a po siestich rokoch vztahu ho podviest, tak to si teda vyzaduje pokriveny charakter. prepac za slova, nie je ma do teba nic, ale spravila si hroznu chybu. ak si sa vo vztahu nudila, citila, ze chces nieco ine, mala si sa s nim rozist. a nie vhupnut do postele nejakemu inemu. ale to je jedno, co ti tu ja pisem, ten najhorsi trest si si zabezpecila sama. vlastne vycitky su tie najhorsie.........