Toto som teda naozaj nechcela... :(

Príspevok v téme: Toto som teda naozaj nechcela... :(
kolkanka

Ach jaj, ako zacat :( mam 22 a so svojim priatelom sme spolu uz od sestnastich, bol moj prvy vo vsetkom, cize je mojou prvou velikou laskou a tak isto aj o panenstvo som prisla s nim, vsetko to teda vyzera nadherne az na to ze som urobila neskutocnu hlupost :( proste mi zacalo vrtat hlavou ci s kazdym by to bolo take iste alebo ja neviem.. som sa proste rozhodla, ze to skusim aj s inym, ale takto som to nechcela, necakala som ze si to potom budem takto strasne vycitat, chcela som to len skusit a tym to malo hasnut, co mam robit? zabudnut alebo s pravdou von? Moc priatela lubim a teraz sa mu skor vyhybam :(

klarka12

ono uz je to pokazene, zalezi len od toho, ako sa s tym vies vyrovnat ty a ci sa to ma odkial dozvediet, ak mu to nechces povedat..

malinovka

niektori maju na to zaludok, aby mohli s takymto niecim zit, no ja napriklad nie a myslim, ze ani ty. Jeden chalan tu tiez riesil, ci povedat alebo nepovedat, nakoniec povedal a dopadlo to dobre, priatelka mu odpustila. Takze to urob,povedz mu to, ved chcete mat urcite uprimny vztah, ak mu vysvetlis ake okolnosti ta k tomu viedli, pochopi.

...

tak to ti už ináč nepomôžeme, je jedno či mu to povieš alebo nepovieš...

pokazíš to tak či tak...

dáš na moje slová

klarka12

su aj ludia, ktori to urobia a nezotieraju sa potom, nehryzie ich svedomie ani nic podobne ako pisete. proste to hodia za hlavu a castokrat to aj robia zas a pritom zostavaju so svojim partnerom, ktoreho maju radi.. ale ak mas pocit, ze sa s tym vnutorne nevyrovnas ty, tak mu to radsej povedz.

kolkanka

vsetky mate v niecom pravdu,ale ako pise Malinovka, mna to bude stale hryzt a nakoniec sa to mozno dozvie od niekoho ineho, som z maleho mesta a reci sa rychlo siria, nepovedala som to ziadnej kamaratke a o to sa citim este horsie, mam strach bavit sa sama so sebou o tom, ach som tak hlupa, jednym pre mna vlastne ,,bezvyznamnym" vecerom mozem skazit uplne vsetko :(

janadl

určite mlč. bude ťa to zožierať, ale to je v podstate tvoja dan za hluposť. ale ak priateľa lubiš tak mlč, a nič mu nehovor