Toto som teda naozaj nechcela... :(

Príspevok v téme: Toto som teda naozaj nechcela... :(
kolkanka

Ach jaj, ako zacat :( mam 22 a so svojim priatelom sme spolu uz od sestnastich, bol moj prvy vo vsetkom, cize je mojou prvou velikou laskou a tak isto aj o panenstvo som prisla s nim, vsetko to teda vyzera nadherne az na to ze som urobila neskutocnu hlupost :( proste mi zacalo vrtat hlavou ci s kazdym by to bolo take iste alebo ja neviem.. som sa proste rozhodla, ze to skusim aj s inym, ale takto som to nechcela, necakala som ze si to potom budem takto strasne vycitat, chcela som to len skusit a tym to malo hasnut, co mam robit? zabudnut alebo s pravdou von? Moc priatela lubim a teraz sa mu skor vyhybam :(

malinovka

kolkanka: ja by som mu to na tvojom mieste povedala, ak ta miluje, dokaze ti odpustit, aj ked nie zabudnut. Ak to budes tajit, bude ta stale hryzt svedomie. Povedz mu to a hned sa ti ulavi,ak sa mu naschval vyhybas, vyciti, ze nieco nieco nieje v poriadku. A hadam nechces,aby sa to dozvedel od cudzej osoby, lebo pravda vzdy vyplava na povrch.

kolkanka

zzz, nie je to prirodzene, aspon ja sa teraz necitim prirodzene...ach tak mi je to luto :( najhorsie je ze aj ja som bola jeho prva a dufam, ze ak by mi on urobil takuto spinavost, tak aj ja by som to chcela vediet, ale neviem ci by som mu odpustila :(

orgi

Ak chces nadalej ostat s priatelom a neznicit to, co sa medzi vami vybudovalo za tie roky, tak mu to urcite nehovor. Je to tazke, lebo mas vycitky, ale aj pre jeho dobro je lepsie, ak to nebude vediet. Neboj, ty si za to odseries v dusi dost, takze nezatazuj tym aj priatela. Je to skusenost a sama si zistila, ze si urobila chybu, ktoru uz nezopakujes. Tak si skus dat vo svojej hlave novu startovaciu ciaru a na tento precin skus zabudnut. Teraz ti uz vycitky nepomozu. drzim palce