Toto som teda naozaj nechcela... :(

Príspevok v téme: Toto som teda naozaj nechcela... :(
kolkanka

Ach jaj, ako zacat :( mam 22 a so svojim priatelom sme spolu uz od sestnastich, bol moj prvy vo vsetkom, cize je mojou prvou velikou laskou a tak isto aj o panenstvo som prisla s nim, vsetko to teda vyzera nadherne az na to ze som urobila neskutocnu hlupost :( proste mi zacalo vrtat hlavou ci s kazdym by to bolo take iste alebo ja neviem.. som sa proste rozhodla, ze to skusim aj s inym, ale takto som to nechcela, necakala som ze si to potom budem takto strasne vycitat, chcela som to len skusit a tym to malo hasnut, co mam robit? zabudnut alebo s pravdou von? Moc priatela lubim a teraz sa mu skor vyhybam :(

laska26

ak sa s tým nedokážeš vysporiadať sama vo svojom vnútri-tak mu to povedz-iste to pochopí, aj ked to v nom poriadne zhrká....ale pochopí
-odkaz odstránený-

korag

...zabudni na to, co si spravila, nezmenis to...a mi chlapi sme na taketo veci velmi citlivi...ublizis mu a tym aj sebe...urcite riskujes rozchod a ked nie, budes to mat urcite pri vhodnej prilezitosti na tacke...je to sice tvrde, ale prestan mat vycitky...je zbytocne lutovat, to co clovek spravi...a aj tak vacsinou lutuje, to co nespravi... a nevyhodou prvych vztahov je to, ze clovek nema s cim porovnavat...ver tomu, ze raz by si to urcite spravila, ver tomu...to co si spravila, nie je sice to najkrajsie na svete, ale ver tomu, ze by ta ta neistota zozierala...predychaj to a zabudni...lebo si znicis vztah...

orgi

Takze tak kniha sa vola:

Žárlivost - Pascale de Lomas
Ja som to kupila cez internet z vydavatelstva Grada. Doslo mi to do 3 dni.

orgi

Vecer ti to napisem,tak tu striehni.Teraz neviem ako sa to vola,ebo nie som doma.
Ale ta knizka je fakt dobra,perhovorila mi do duse.

666dewilgirl

pre ORGI

ahoj prosím ta akú knižku to čitaš? presne titul a autor.. momentaln ezhanam nejaku na túto temu.

pls odpíš orgi

neva

Môj názor je, že Ti odpustí, ale nezabudne nikdy!
Určite si to budete vyčítať s menšími, či väčšími prestávkami do konca života. Ale čo sa stalo, sa už neodstane a budete musieť s tým žiť. Je to o to horšie, že sa to stalo s chlapcom, ktorého pozná. Vždy keď ho uvidí, tak sa mu to pripomenie. Lepšie do budúcnosti by bolo, keby sa bud chlapec, alebo vy odsťahovali niekam ďalej.