Toto som teda naozaj nechcela... :(

Príspevok v téme: Toto som teda naozaj nechcela... :(
kolkanka

Ach jaj, ako zacat :( mam 22 a so svojim priatelom sme spolu uz od sestnastich, bol moj prvy vo vsetkom, cize je mojou prvou velikou laskou a tak isto aj o panenstvo som prisla s nim, vsetko to teda vyzera nadherne az na to ze som urobila neskutocnu hlupost :( proste mi zacalo vrtat hlavou ci s kazdym by to bolo take iste alebo ja neviem.. som sa proste rozhodla, ze to skusim aj s inym, ale takto som to nechcela, necakala som ze si to potom budem takto strasne vycitat, chcela som to len skusit a tym to malo hasnut, co mam robit? zabudnut alebo s pravdou von? Moc priatela lubim a teraz sa mu skor vyhybam :(

sisisissi

Neviem, mne to kvoli tym zlym mylsienkam vyznelo zatrpknuto, ale niet sa comu cudovat. Na druhej strane to, z ti odpisal, znamena ze ta uplne nezatratil, ze chce pochopit, ale este j velmi raneny. skus na neho netlacit, on uz vie ze lutujes. zavolaj mu po vikende, ci sa nemozete stretnut a porozpravat, dovtedy by mal mat chladnejsiu hlavu a mozno aj usporiadane mysslienky.
Aj ked ako sa hoori a plati to vo vacsine pripadov, nevera, aj keby bola utajena je zaciatok konca.
Drzim palceky

zuzka mk

Stavaju sa veci, ver tomu. Kolkanka, mne to neznie zatrpknuto, podla mna na to stale musi mysliet a to je dobre, keby sa na to vykaslal, to by bolo horsie. Je to tazke pre oboch. Chcela by si byt radsej na jeho mieste? CO je horsie, podviest, alebo byt podvedeny? A co ak aj on ma uz nieco za usami, chcela by si to vediet?
Tak, skusila si ake to je s inym a teraz, mu vysvetli, ze to bola hlupost a nic pre teba neznamenala, hlavne to uz viac nerob.

baby

Akoze nechapem ako si dvaja dospeli ludia mozu riesit svoje problemy takto vez forum... je to zbabele... ani neverim ze sa to stalo...

orgi

Proste je to blbost, ze si mu to povedala. Teraz citam psychologicku knihu o ziarlivosti a tam to uplne zatrhuju. Mala si dat na vacsinu ludi, co ti tu napisali a nie na par rojkov.

rusalka 004

Ja si myslím že áno pokiaľ ťa veľmi miluje,len mu musíš dať čas.podľa mňa keby ťa chcel nechať tak to urobí hneď.aspoň ja by som to tak urobila.ty musíš vedieť čo je medzi vami,aký silný je váš vzťah.