Toto som teda naozaj nechcela... :(

Príspevok v téme: Toto som teda naozaj nechcela... :(
kolkanka

Ach jaj, ako zacat :( mam 22 a so svojim priatelom sme spolu uz od sestnastich, bol moj prvy vo vsetkom, cize je mojou prvou velikou laskou a tak isto aj o panenstvo som prisla s nim, vsetko to teda vyzera nadherne az na to ze som urobila neskutocnu hlupost :( proste mi zacalo vrtat hlavou ci s kazdym by to bolo take iste alebo ja neviem.. som sa proste rozhodla, ze to skusim aj s inym, ale takto som to nechcela, necakala som ze si to potom budem takto strasne vycitat, chcela som to len skusit a tym to malo hasnut, co mam robit? zabudnut alebo s pravdou von? Moc priatela lubim a teraz sa mu skor vyhybam :(

kolkanka

Ahojte, vcera neskoro vecer som mu poslala sms len s prianim na dobru noc a jeho odpoved bola, ze nech sa krasne vyspim, ze jemu som sa postarala o dalsiu noc plnu spatnych myslienok :( po tej sms sa ani mne nechcelo zavriet oci :( dnes je piatok a ja neviem co mam robit, piatky vecer sme travili spolu
Leeenka, ako si to zvladala, co by som mala teraz urobit? Bolo to pre teba asi velmi tazke, ale skus mi poradit co by teba vtedy opat naladilo na doverihodnost

......

lenka, manzel sa ti priznal < alebo si sa to odnekadial dozvedela?> a dokazala si mu vazne odpustit? Nemas problem, ked sa s nim milujes?

leennkka

ahoj pozri pokial ta naozaj miluje odpusti ti tak ako som to ja odpustila svojmu manzelovi ale je leen na tebe ci mu to povies alebo nie a co bude pre teba lahsie

sisissisi

Na druhej strane,mozno by som vedela odpustit,ak by som vedela ze tie hriechy niekto ozaj olutoval, ale dlho by to nebolo ake ako doteraz.
Kolkanka, daj vediet ci sa ozval, ci nie. Drzim palce.

sisisissi

o ci si chcela? vies to vobec ty sama? ci si natolko hlupa ze si si neuvedomovala ze ak lubis, tak lepsie to s nikym nebude a ze ak to urobis ranis svoju lasku a riskujes tym vsetko? Pouc sa, bude to boliet ale snad uz nikdy v dalsom vztahu taku chybu nespravis. Dick ti uz zrejme neodpusti, vved si mu urobila to najhorsie co sa dalo, i si sama na vine tak to vytrp a pouc sa.
Prepac za krute slova, ale nedavaj si satku a oci aby si zastrela realitu a zacni rozmyslat.

zuzka mk

Kolkanka, daj mu cas, nie je to jednoduche. To si chcela, aby to vedel, pisali ti ludia, aby si mu to nehovorila, nie pretoze by to bolo nefer, ale aby si ho nezranila. Teraz je zraneny, vies si predstavit, ako sa teraz citi, asi ako totalny chudak.
Skus mu vysvetlit, ze to nic neznamelalo a ze to velmi lutujes, to uz mozno vie, nechaj ho nech popremysla, co pre neho znamenas, teraz je to na nom. Necakaj, ze sa z toho dostane este dnes, alebo zajtra. Trpezlivost...