Toto som teda naozaj nechcela... :(

Príspevok v téme: Toto som teda naozaj nechcela... :(
kolkanka

Ach jaj, ako zacat :( mam 22 a so svojim priatelom sme spolu uz od sestnastich, bol moj prvy vo vsetkom, cize je mojou prvou velikou laskou a tak isto aj o panenstvo som prisla s nim, vsetko to teda vyzera nadherne az na to ze som urobila neskutocnu hlupost :( proste mi zacalo vrtat hlavou ci s kazdym by to bolo take iste alebo ja neviem.. som sa proste rozhodla, ze to skusim aj s inym, ale takto som to nechcela, necakala som ze si to potom budem takto strasne vycitat, chcela som to len skusit a tym to malo hasnut, co mam robit? zabudnut alebo s pravdou von? Moc priatela lubim a teraz sa mu skor vyhybam :(

hm...

ach, kolkanka, je mi to luto, niet sa co divit, ze sa neozyva...tiez neviem, ci by som predychala, keby mi to spravil moj partner a viem o tom, asi by som ho tiez nechcela ani vidiet

kolkanka

ahoj Levica, na to si zaloz asi radsej extra temu :)
Inak priatel sa mi stale neozval a pritom viem, ze uz je doma a ma zapnute aj ICQ a nenapial mi, pomali stracam nadej :(

levica6111

CaVKO:)) NO ja len tak v skratke:) mám 18( mám nadváhu) a už asi cca 3-4 roky osm nemal menštruáciu, iba vyvolaním liekov:) žiaden doktor nevie prísť na to čo mi je....tak ak niekto o tomv iete....ozvyte sa:)

barbinka

neriešim vás dievčatá, neprišla som sa sem hádať,ale vyjadriť svoj názor na neveru mám najradšej. koniec