Toto som teda naozaj nechcela... :(

Príspevok v téme: Toto som teda naozaj nechcela... :(
kolkanka

Ach jaj, ako zacat :( mam 22 a so svojim priatelom sme spolu uz od sestnastich, bol moj prvy vo vsetkom, cize je mojou prvou velikou laskou a tak isto aj o panenstvo som prisla s nim, vsetko to teda vyzera nadherne az na to ze som urobila neskutocnu hlupost :( proste mi zacalo vrtat hlavou ci s kazdym by to bolo take iste alebo ja neviem.. som sa proste rozhodla, ze to skusim aj s inym, ale takto som to nechcela, necakala som ze si to potom budem takto strasne vycitat, chcela som to len skusit a tym to malo hasnut, co mam robit? zabudnut alebo s pravdou von? Moc priatela lubim a teraz sa mu skor vyhybam :(

klarka12

ludia sa tu tusim pokusaju nieco uzavriet a nehadat sa, ale ty barbinka stale dookola pises o tom istom, akoby ti tu niekto ublizoval alebo co. ked su ti ludia pre teba nezaujimavi, tak preco stale reagujes a pokusas sa obhajovat.. teda, ja uz by som sa na to vykaslala.

barbinka

so skusenostou: chápem, že človek môže urobiť chybu. nikde som to tu nepísala, tak mi prosím ťa nevkladaj tieto slov do úst. keď nie je nevera podľa mňa v poriadku, tak to neznamená, že sa tu do niekoho navážam.

hm...

koren, dobre si to vystihol
kolkanka vie co urobila, bude sa musiet s tym vysporiadat sama a s barbi uz dajte pokoj, nema to zmysel ;-)

so skusenostou

Tu je k tejto teme napisane podla mna vsetko. Napisal Koren: Ja osobne sa tiez priklanam k nazoru, ze kazdy clovek ma s neverou svoje skusenosti, ci uz priame, alebo nepriame. Bude to zrejme dokaz akejsi nevyspelosti a dusevnej nestalosti, ale ludia robia ludske veci a nevera je jedna z tych neprijemnych ludskych veci. Podla mojho nazoru, ak sa nevera vo vztahu nevyskytuje na dennom poriadku, nie je potrebne to partnerovi hned vesat na nos, aby sme sa zbavili pocitu viny a preniesli nase trapenie na jeho plecia. Tiez s neverou nesuhlasim, ako asi kazdy, ale ked uz sa stane, kazdy v takej chvili podla svojho svedomia najlepsie vie, co ma robit..
Ibaze nie kazdy vie, co ma robit, tak zaklada temu na fore Zdravie.sk.

klarka12

pravda, ja som sa koniec-koncov vobec nevyjadrila, ci som bola neverna alebo podvedena.. len ako uz napisal koren, kazdy clovek sa s neverou uz v zivote stretol a zbytocne tu bude kazdy jeden moralizovat. radsej raz podviest a olutovat, ako robit partnerovi a ludom naokolo vacsie zla...

barbinka

so skusenostou: ja osobne nie, ale moju kamarátku podvádza frajer, ale to už o niečom inom. ona je stále s ním, ale to je na dlho.
Ja som už v tej téme písala ako to je s tým učením, že prečo nechcem ísť učiť. Aj keď detičky mám veľmi rada, aj by ma tá práca napĺňala, ale ten plat...

so skusenostou

Musim sa vratit, k tym detom. Nie len zasadovost, ale hlavne lasku a pochopenie potrebuju. Ked nedokazes pochopit, ze clovek moze urobit chybu, byt neverny, nedokazes tolerovat nazory inych, je dobre, ze neucis. Na jednej strane zasadovost je potrebna, ale treba sa aj prisposobit danym okolnostiam.