Toto som teda naozaj nechcela... :(

Príspevok v téme: Toto som teda naozaj nechcela... :(
kolkanka

Ach jaj, ako zacat :( mam 22 a so svojim priatelom sme spolu uz od sestnastich, bol moj prvy vo vsetkom, cize je mojou prvou velikou laskou a tak isto aj o panenstvo som prisla s nim, vsetko to teda vyzera nadherne az na to ze som urobila neskutocnu hlupost :( proste mi zacalo vrtat hlavou ci s kazdym by to bolo take iste alebo ja neviem.. som sa proste rozhodla, ze to skusim aj s inym, ale takto som to nechcela, necakala som ze si to potom budem takto strasne vycitat, chcela som to len skusit a tym to malo hasnut, co mam robit? zabudnut alebo s pravdou von? Moc priatela lubim a teraz sa mu skor vyhybam :(

Lilli

ok barbi :)
Niektorí ľudia jednoducho nikdy nepochopia a nikdy sa nezmenia. Raz, keď sa podobné názory a kritiky stanú pravidelnosťou ti to dôjde.
Veľa zdaru barbinka

ukončím to ak dovolíte výrokom klarky, ktorá spustila celú túto lavínu :)
"kto je bez viny nech hodí prvý kameňom"
barbi vzala najväčšiu skalu a hodila..
stačí sa zamyslieť..

koren

Ja osobne sa tiez priklanam k nazoru, ze kazdy clovek ma s neverou svoje skusenosti, ci uz priame, alebo nepriame. Bude to zrejme dokaz akejsi nevyspelosti a dusevnej nestalosti, ale ludia robia ludske veci a nevera je jedna z tych neprijemnych ludskych veci. Podla mojho nazoru, ak sa nevera vo vztahu nevyskytuje na dennom poriadku, nie je potrebne to partnerovi hned vesat na nos, aby sme sa zbavili pocitu viny a preniesli nase trapenie na jeho plecia. Tiez s neverou nesuhlasim, ako asi kazdy, ale ked uz sa stane, kazdy v takej chvili podla svojho svedomia najlepsie vie, co ma robit..

barbinka

Lilli: ale ja akceptujem názory. a som rada, že si konečne hodila normálny príspevok, v ktorom ma neurážaš, ale normálne sa so mnou bavíš.
nesnažím sa byť dokonalá, to by nemalo ani význam, lebo to by sa ani nikdy nepodarilo. proste som len vyjadrila svoj názor na neveru. nechcela som tým niekoho uraziť.

a nerobím do ôsmej, niekedy sem prídem aj z domu, ale minimálne, lebo nemám na net čas po pracovnej dobe a tiež cez víkend.

so skusenostou

Barbinka,tak som trochu popozerala po temach, lebo sa mi zdalo, ze som ta uz niekde na fore zazrela. Teraz uz viem... No, mozno by si mala aspon skusit ucit, deti potrebuju vidiet takych zasadovych ludi, ako ty, su ciste a co im povies tomu veria. Mozno aj za cenu nizsieho platu, ale to su zase len moje naivne predstavy, ved kto by dnes robil za nizky plat?
K teme tohto fora: Ty mas nejake osobne skusenosti s neverou?

barbinka

malinovka:ale to napísala až v ďalšom príspevku (česť výnimkám). Ako som mohla dopredu vedieť, že to napíše?

Lilli

barbi dýchaj :)
Akceptuj názory iných na svoju osobu. Otázka- Prečo sa snažíš teraz iných presviedčať? Možno nie si dokonalá ale veľmi sa o to snažíš. Každý má právo myslieť si o tebe čo chce, určite si aj ty niečo o mne myslíš, ale mne je to jedno.

buduci golem- máme sa držať témy? Akej? čo tu chcete riešiť? Už nie je potrebné ani prispievať názormi či mu to má povedať alebo zatĺkať, nepomôže jej ani odsudzovanie alebo urážanie. Táto téma je out a takou témou bola od začiatku. Vyriešiť si to majú partneri medzi sebou. Možno som staromódna ale intímne veci a riešenie problémov, by malo ostať medzi dvomi, ktorých sa to tíka. Je mi jedno aký majú na to názor iní alebo čo by urobili na mojom mieste, každý má svoj vlastný život a musí robiť svoje vlastné rozhodnutia, pretože si za ne nesie aj následky.

Barbinka, keby si sa iba o kúsok zmenila k lepšiemu, povedala svoj názor slušne a tým to hasne, hneď by ťa mali iní radšej a nechali ťa na pokoji. Ty berieš názory iných na svoju osobu ako urážku a útok, ale kritika iných nás podmieňuje stať sa a byť lepšími. Pretože ak povie jeden človek na mňa názor ktorý sa mi nepáči, ešte stále sa môže mýliť, ale ak mi to povie ľudí viac, niečo na tom bude a niečo si z toho vezmem. Priznať si chybu a poučiť sa z kritiky iných je znakom duševnej vyspelosti človeka a ľudia si ťa hneď vážia, pretože si ťa majú prečo vážiť.

Ešte jedna otázka, prečo máš pocit, že musíš brániť všetky nepodvádzajúce ženy? Oni sú nesvojprávne pretože nedokážu podviesť a nevedia sa brániť samé? A prečo by sa mali vlastne brániť?
Po pracovnej dobe tu nie si? Ty robíš aj do 20:00?? :)

malinovka

ved napisala, ze cest vynimkam,zas prekrucas Barbinka. Vidim, ze je zbytocne s tebou diskutovat.
Som velmi zvedava ako to dopadne a dufam, ze kolkanka sa este ozve.