neustala ospalost

Príspevok v téme: neustala ospalost
vesto

Neviem kedy to zacalo ale su to roky citim neustalu ospalost neviem sa poriadne sustredit stale sa mi ziva alebo padaju oci a stale citim v hlave nenazvem to tlak ale ako ked sa vam chce spat a pada vam hlava ale ja uz som si tak na to zvykol ze to uz nevnimam a rozhodol som sa ze to musim zacat riesit:kruhy pod ocami,sustredenie,pamat podla mna za to vsetko moze ta ospalost .Dokonale vyspaty som sa naposledny citil jediny den pred dvoma rokmi a pamatam si to aj preto kedy my aj moji kamarati atd pripominaju ze je to jediny den kedy nevideli kruhy pod ocami,bol som vysmiaty atd.Co to moze sposobovat,koho by som mal navstivit atd? Tlak mam normalny okolo 110/70 vyska 190cm 88kg

RNG

moze to ma hromadu dovodov:
Nedostatok cervenych krviniek sa lahko zmera.
Kyslik v krvi tak isto.
Hormonalne problemy su komplikovanejsie, ale aj to ide z krvi, podozrenie je hlavne na znizenu cinnost stitnej zlazy, na co je dobre brat jod.Take temy tu uz boli.
Moze to byt zle travenie, z toho je telo oslabene, pri pomalom posuve stolice sa premnozia bakterie, zaplavia telo splodinami, a voila, bolest hlavy ako na pase.To si mozes skontrolovat aj sam, po jedle zjedz treochu kukurice, nepozuvaj ju dobre a ukaze sa ti v stolici. Ked to bude po 8-16 hodinach mas posun(peristaltiku ) v poriadku. Ked to bude po vyse 24 hodinach(pripady su aj 3+ dni!!!), potrebujes si stimulovat=podporit peristaltiku pravidelnum branim extra vlaknin a probiotik. Ak ta pri tom nafukuje, potrebujes aj extra zaludocne kyseliny a enzymi.
Slabost moze byt sposobena aj roznymi mikrobami a parazitmi.
Nedostatocnou cinnostou pecene a naslednym zamorenim tela.....
Zlym cyklom spanku(neurotransmitery).....
.......
Nuz ale treba dojst na koren, co to sposobuje, ked sa toho chces zbavit.

joni_

skus zajst lekarovi, napada ma zle prekrvenie mozgu, mohlo by pomoct ginko napr., dostatok pohybu na cerstvom vzduchu, nejaky sport, nemas vela stresu, alebo malo pohybu, maly prisun vitaminov a mineralov?
ale mozu to byt aj ine veci, radsej asi treba zajst lekarovi