Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

push-up alebo gelova podprsenka

monnika

ak by si chcela tak taku podprsenku predavaju v NewYorkerovi, zapina sa v predu a robi pekne prsia, cierna alebo biela...

mirka 23

Me to došlo do dvoch alebo troch dní. Ale je to dobrý nápad. Je lepšie keď ti to odobrí. Prípadne keď si vyberie sama. A tie gélové podprsenky sú fakt super, veľmi dobre sedia.

ivka...

mirka máš dobrý prehlad, tak ta prosím o stránky, kde sú podprsenky čo sa zapínajú vpredu. ak vie môže poradiť aj niekto iný. veľmi dakujem.

janko...

dakujem, dobre ste poradili. vybral som si, ale nestihnem to, tak si vytlačím obrázok a ten dám do kytice so slovami, že to bude neskôr.

marisssa

anjelicek---tak to je ozaj zaujimava cena, kedze ja lormar kupujem tak od tych 550sk a vyssie..noo videla som na jednej stranke cierno-rybezlovu,nizsie som dala aj link.tak tu som si objednala,proste krasna! ale u nas v obchode je len cierna,biela a hneda:-( tak musim len cez net..som zvedava..
to je zvlastne,ze ti tak "divne" sedia tie podprsenky...

mirka 23

-odkaz odstránený-
Tuje tá stránka. Mne veľmi dobre sedí tá úplne dole vľavo. Myslím že je aj v čiernom. Tiež neviem koľko peňazí chceš investovať, či to nie je na meniny drahé. No a skús jej pozrieť viaceré podprsenky, aké má číslo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

push-up alebo gelova podprsenka - Fórum - ZDRAVIE.sk