Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co je so mnou?

Príspevok v téme: co je so mnou?
safa

ahojte...tak budem rada,ak mi napisete nejake vase nazory...v septembri-21. som vysadila HAK...doteraz mi nic nebolo a od tohto pondelka,teda 13.10. mi je divne - kruti sa mi v hlave,sem tam mam taky divny pocit v brusku,take akoby napinanie,naduvanie alebo ja neviem..nieco take..a mam nepravidelny cyklus..to brusko ma neboli ako pred menstruaciou ale tak...ja neviem..akoby som bola zrazu prilis najedena... neviete mi prosim poradit? DAKUJEM

safa

no tak to ja uz neviem...tie bolesti mam zväcsa vecer..
napadlo ma aj ci nie som tehotna,ale asi nie..take priznaky ako zvracanie a podobne nemam,takze tomu to nepripisujem

safa

ja som brala rok.
vies,mne sa zda ale divne to,ze mesiac po vysadeni mi nebolo nic a teraz zrazu sa mi kruti v hlave a podobne...tak zvlastne sa citim

chrobáčik

Ako dlho si brala?ja som brala 7 rokov.neberiem už pol roka, a som nadmieru spokojná.nemávam migrény/aspoň nie tak často/a ak,tak slabučké,niesom nervná,len chuť na sex sa vracia pomaly.Vlastne to bol hlavný dôvod,prečo som HAK vysadila.

safa

ale ze by sa to prejavilo az teraz? ved ked som zacala brat, bolesti hlavy atd zacali hned v ten den, a teraz takmer po mesiaci,co mi nic doteraz nebolo?

njm

TO BUDE TYM VYSADENIM HA, UZ SA TO TU VSADE OMIELA, ZE TO NIEJE ZDRAVE JU BRAT A PRIBALOVY LETACIK SI NECITALA?TERAZ SA TVOJE TELO MUSI DOSTAT OPAT DO NORMALU A TO BUDE TRVAT.
AK SA TI ALE BUDE ZDRAVOTNY STAV ZHORSOVAT URYCHLENE NAVSTIV LEKARA A NEZABUDNI POVEDAT, CO SI BRALA.NECHCEM STRASIT, ALE JEDNA TUSIM V JANUARI NA TO, ZE NEPOVEDALA ZE BRALA HA, TAK ZOMRELA.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co je so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk