Streptokok v posve a hrdle

Príspevok v téme: Streptokok v posve a hrdle
akinom007

Baby podarilo sa Vam niektorej zbavit sa toho? Uz dlhy cas mam problem zo streptokokom (agalactie a anhemolyticky)proste stale ho mam niekde bud v psove a sposobuje mi problemy alebo hrdle.Ked ma gynekolog prelieci idme na kontrolu vysledok je ok ale uz je v hrdle a potom naopak, proste nie a nie sa ho zbavit uplne.
Poradte.
Imunologicke vysetrenie mam uplne v poriadku.

RNG

Doplnky potravin treba hladat tam kde patria, tj nie v lekarnach medzi liekami.
Plno internetovych obchodov ponuka napr produkt firmy NutriBiotic, ktory obsahuje 33% povodneho patentovaneho citricidalu. Pozri napr na iherb.com ti maju najlacnejsie postovne na Slovensko.

fany55512

Dobrý deň,
RNG,kde zoženie Citricidal?
Radila som sa s viacerými lekármi,ale neporalili mi:(
Skúsila by som to...
Dík

RNG

Mexicanka, atb znicia iba niektore bakterie, nie vsetky mikroby. Naopak, znicenim nasich dobrych crevnych [porobiotik daju moznost mikrobom, na ktore neucinkuju moznost sa rozmnozit a skodit.
Casta infekcia v plucach a inde v hlienoch su rozne odrody aspergilusu, napr aspergilus pneumoniae.
Citricidal a oreganovy olej su oba nan znacne ucinne, podobne aj ako na velku vacsinu bakterii. Na streptococcus haemolyticus A staci koncentracia citricidalu 20 ppm(20 mg na liter/kg)

fany55512

Ja som mala priateľa alergika, mam Streptococcus hemolyticus,zistili mi to nahodne,ked som bola po lieceni. Vybrala som už niekolko ATB,ale nezabrali. Gynekolog mi povedal,ze je to zbytocne preliecovat,lebo je to trvale, a je to z peknych chvil.. Moj priatel mal v detstve caste anginy.
Ked ste sa niekto vyliecili- poradte!
Dakujem

mexicanka

caute mam zvysenu hladinu asla 397 a ma byt 200. obehala som vsetky vysetrenia, oblicky vsetko v poriadku len aslo nie a nie klesnut, brala som aj penbene po ktorych dobrati som nasledne dostala chripku ze som envladala z postele vyliezt. aslo mi kleslo o nejakych 20 dole ale nic tonevyriesilo a ja uz neviem co s tym. tazkosti nemam ziadne len ma skrie ze nevedia prist na to z coho to je. poradte co s tym? a som alergikom mam pelovu nadchu.

RNG

Inac rozne nakazy sa vedia velmi dobre a roky schovavat v prinosnych dutinach , kde ich treba vynicit kvapkami do nosa, lebo ustne brane lieky na to nijak nepomozu.Odporucam koloidnu striebornu vodu striedat(nemiesat) s roztokom citricidalu/GSE

RNG

Ak mas ASLO dobre, tak ti to asi nesposobuje streptokok. Inac streptokokov je hromada, niektore su dokonca pre nas uzitocne, takze take prehlasenie, ze mas streptokoka bez urcenia akeho je bezcenne a nakoniec ho mozes izolovat a nie jeden druh u kazdeho
Citricidal/GSE su aj tak este pomerne najucinnejsie doplnky , lahko pristupne a pouzivane uz skoro 30 rokov uspesne proti roznym streptokokom, stafylokokom a inym a ovela menej niciace nase uzitocne probiotika, ako atb.
Staci si pozret napr tabulky ucinnosti, ktore uverejnil povodne vyrobca(drzitel patentu) citricidalu na podporu patentoveho konania. Najdete ich napr na Google.sk zadanim slov rng, citricidal
Tam som to zachoval, lebo v poslednych rokov to z netu zmizlo niekoho pricinenim , komu to velmi zavadzalo

luciannna5

dlhooooooo sa liecim mam streptokoka, podstupila som vsetky mozne liecby+brala lieky,som zufala neviem cod alej robit akos a ho zbavit,lebo mi to sposobuje tazkosti a normalne fungovat-palenie svrbenie v oblasti genitalii,kozne+gyne.+imunilogia vsetko som vyskusala, prelieci sa to a staleeee sa streptokok vrati,aj mandle nosne+krcne mam vybrate,som zufala prosim vas co mam robit,poradte mi DAKUJEM!!!! p.s. ASLO+Imunitu mam dobre vysledky...:((( este skusim krcne,ci mi nenarastli opäť nosne mandle....som zufala.....:(((

cherilyn

Aj mne gynekolog zistil po kultivacii streptokoka..nedal mi ziadne vaginalne tablety ani antibiotika,lebo beriem uz antibiotika od dermatologa,musim ich berat takmer 2 mesiace,kvoli koznemu erytemu.Moze mat neliecena streptokokova infekcia nejake nasledky?kto mi poradi?