Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

LICENIE

tak to je

urcite nejake jemne, decentne malovanie.
pohlad na totalne zmachlenu zenu je teda dost neprijemny pohlad.
ale samozrejme, dost zavisi aj od toho, kto aky typ pleti ma. ak ma niekto horsiu plet, urcite sa bude viac snazit zamaskovat svoje nedokonalosti, ako niekto, kto ma uplne bezchybnu plet.
celkovo bohate staci jemny make-up alebo puder, kto ma cistu plet nemusi ani to, spiralu, jemny lesk, popr. aj uzku linku alebo slabsi, menej vyrazny tien.
take vyraznejsie malovanie vie byt tiez krasne, ale viac sa hodi na nejaku akciu alebo inu udalost, a nie pre kazdodenne licenie.

katarina

ja ma mtiez rada jemne licenie, ale zas na ples mam rada trochu dramatickejsie a silne licenie. vzdy sa ale drzim rady - vyrazne bud oci alebo pery.

suns

a paci sa mi aj vesele farebne licenie, su vhodne zvolene farby, napr. fialkova, modra a broskynova na oku.. i taketo nahe licenie.. :)

suns

pozri, ak mas dobru plet, das si trocha licka, mihalnice, bielu ceruzku dovnutra oka a si krasna.. surovo nalicena zena je vtedy, ak potrebuje zakryt nedostatky.. na dennom svetle to posobi vulgarne.. ale plet z hladiska dedicnosti nikto neovplyvni... a ked mas obcas naladku, das si vesele ocne tiene.. denne licenie sa od vecerneho lisi o polovicou menej intenzity farieb.. tot vse:)

lizanka

no, ten link je chybny...a este k teme-keby som nemusela, vobec by som sa nemalovala...okrem trochy ocneho tiena do kutika oka. pouzivam korektor a puder.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.