make-up

jaja

marcela78 akmas true match (od loreal )
ktory lebo je pudrovy make up a ekuty tak ktory ja mam Yves Saint Laurent
MATT TOUCH je super:)

jaja

ayka2727

Mas ju mastnu ?
Aj ja super je Yves Saint Laurent MATT TOUCH...
Vsak ho mam a zmatni mi plet na cely den a puder uz nepouzivam ....
Skus najdess napriklad vo FANN PARUMERII...

stoji okolo 1300,-
kupuj na www.znackovakozmetika.tym.sk

jaja

Mám nový YSL Matt Touch Foundation ktory je super...
Uzasne zmatni plet obsahuje pudrove ciastocky takze puder nepouzivam je super stoji 1350 ,-

veverqua

Na mastnu plet je dobry Max Factor Lasting performance. mam velmi mastnu plet, a tento make up sa mi osvedcil, iny uz ani nepouzivam. obsahuje v sebe puder. samozrejme, bez samostatneho pudru sa nezaobides, ale ten make up drzi fakt dobre a neotiera sa.

veronicca

no za 350 ho urcite nedostanete...True Match je vsade lacnejsi ako Infaillible a len ten stoji vsade okolo tych 400 Sk...ja mam Infaillible za 460 a to je jedna z tych lepsich cien...z tychto drogerkovych makeupov je z tych drahsich ale vydrzi dlho a je kvalitny:)

miska

o znackach nebudem hovorit, pretoze mne boli zle vsetky zmatnujuce ake som kedy vyskusala. bola som naivna, nvhodnost pre mastnu plet mi potvrdilo uz aj viac kozmeticiek a vizazistiek. aj som o tom citala. mam l´oreal infailible a je vazne super. taky som nemala asi nikdy, a to som pouzivala aj clinique, lancome a pod. vlastne ano - mala som lepsi :D Ultima II ale tu znacku u nas nedostat...