je normalne ze mam 21 a som este panna???

Príspevok v téme: je normalne ze mam 21 a som este panna???
Rica

hm mam 21 rokov,nevyzeram zle skor by som povedala ze celkom dobre:-)aspon to tak tvrdia ostatni:-)som priatelskej povahy so zmyslom pre humor...som narocna a vzdy do bolo tak ze ti chalani co chceli mna som nechcela ja a tich co som chcela ja ma povazovali za dobru kamaratku:-(nikdy som nebola zamilovana a s tym aj suvisi to ze som panna:-(tak neviem ci mam cakat na lasku alebo vystartovat po nejakom:-)???!!!

slniecko

Ja mam napriklad 27rokov a som tiez panna.nie preto,ze nebola moznost,ale pretoze som cakala na svojho praveho.nelutujem,lebo uz som raz bola zasnubena,ale rozhodla som sa cakat.Zrazu sa to zvrtlo pred svatbou a rozisla som sa s nim.Potom prisiel ten pravy.aj ked vieme,ze navzdy spolu...a uz neni tak daleko svatba,obaja sme sa rozhodli cakat do manzelstva,lebo prvy sex ma byt vynimocny...Obaja sme na seba cakali a sme na to hrdy a velmi stastni,ze sme to dokazali.

petruska

rica,na kazdeho raz dojde hlavne sa nikam neponahlaj casu je dost a urcite hned sa sniekym nevyspi len aby si nebola uz panna casu mas urcite dost a uvidis ze raz dojde niekdo do zivota a sa snim vyspis ale urcite sa nikam neponahlaj sprav to iba vtedy ak budes mat toho cloveka rada a ak sa nato budes citit...

jina

no...milovnik ty budes asi nejaky maly spunt s velmi zlym melirom vo vlasoch ...no nevim necham na posudenie RICE co je viac nenormalne byt panna v 21 alebo nebyt v 15...

milovnik

lol to ta co napisala ze jej kamoska ma 34 a je manna ja mam 15 a nie som panic asi bi ma jeblo ale rica ked to teda nepotrebujes tak naco sa nutit kvoli tomu ze tvoje kamaratky a tak to uz maju zasebou

johi

stoji za to pockat na toho parveho.Ale to ty musis vediet,co chces.Ja si pockam na praveho - a urcite budem vediet kto to je.A budes to vediet aj ty.urcite : ))

rasto

ak ti chýba sex, vyštartuj po nejakom mužovi, na čo čakáš?
ak ti sex nechýba, počkaj na toho správneho (len aby sa nejaký naskytol)

slniecko25

Ahoj Rica,nemyslim si, ze by si mala co lutovat. Ja som mala 22 rokov,ked som prisla o panenstvo. Bolo to s muzom, ktoreho si budem buduci rok brat. A urobila som to z lasky. Tak nezufaj, a neurob nieco, co by si potom lutovala. Nic to, ze mas 21 rokov. Myslim si, ze po "prve" to ma stat za to! Drzim palce, aby si nasla toho praveho.

dr.csernusz

Rica, Anjelica... ste fantastické..! Skutočne sa za to nemusíte hanbiť a prajem, aby ste si našli niekoho, kto si Vás skutočne zaslúži a ktorý Vás bude milovať do konca života! Vždy som veril, že existujú dievčatá s čistou dušičkou,a ďakujem, že som sa vďaka Vám o tom mohol presvädčiť...

kleens

mam kamosku,a ta ma vazne 34 a je panna.este nestretla toho praveho,ale uz sa rysuje,tak je stastna,a vobec si nevycita,ze je panna.ani on jej.dokonca hovorila,ze ked mu to povedala,a samozr.objasnila preco,tak sa zatvaril ako najstastnejsi muz na svete xixi. hned mu stuplo sebavedomiue,ze bude jej prvym.preco odsudzovat,ked to dotycnemu vyhovuje?ja takych obdivujem.maju ine hodnoty,iny rebricek hodnot,mozno sex pre nich nemusi byt,tak nemaju problem vydrzat ked nestretli este toho alebo tu,ktora by za to stala.ked si jeden mysli,ze ti bez sexu prichadzaju o vela,pre nich to tak vobec nemusi byt.sestra je vydata,ale ani pre nu by nemusel byt.ma mensiu potrebu po nom,a keby sa este nevydala,tak verim,ze by tiez bola panna.hlavy hore,panny a panici.