Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Analny sex, prečo?

eva.

ani ja by som si klystyr nerobila. A nie vždy je aj možnosť. A proste dopredu , pred milovaním neviem, že budem toto praktizovať. Veď to pri sexe príde tak samo. Predohra a že skúsme análny styk. A ako Kajka písala, aj ja som s priateľom dosť často v aute. A aj ja sa bojím, že bude od toho.
A ešte sa opýtam: štalo sa vám, že ste to skúšali a jednoducho to nešlo a museli ste prestať? že vás to bolelo? a potom čo ste robili? išli umyť a pokračovali v klasike? dík...

alžbeta

čítala som túto tému. tiež ma láka vyskúšať s priateľom análny styk - zo zvedavosti. zaujímalo by ma, či si robíte stále pred tým klistýr, lebo podla mna ne to nereálne. a ako často to praktizujete, ked sa vám to páči. počula som aj reakcie lekárov, kt. neboli naklonené análnemu styku...

Casanova

kajka: Analny styk nie je ako vaginalny styk s ohladu hygieny. A preto sa nemusis zatazovat zbytocnimi starostami co ak?
Na Analny pohlavny styk sa je nutnne pripravit a to vyplachom(kristyr)aby sa zabranilo ku kontaktu zo stolicou.
Je to len doplnok do sexualneho zivota a nemal by ra robit kazdodenne.

Casanova

Po análnom sexe netuzia len muzi, ale aj zeny. V dnesnej dobe je to uz prirodzenna vec. Len niektore rozvojove(zaostale)krajiny ako Pakistan,Iran,Nepal atd.,maju s tym este vela predsudkov.
Análny sex je Super vec na spestrenie sexualneho zivota. Klasicka suloz moze byt po urcitom case byt nudnna a preto vrele doporucujem trochu *okorenit* sexualny zivot.
Vsetko co musis urobit je len dodrzat Hygienu (kristýr).

kajka..

a je možné, že ak idem ráno na wc a poobede sa budem s priateľom milovať, napr. v aute, a nemám možnosť sa ani osprchovať, že by nebol zababraný od hovienok? Tak lebo skúsili by sme to, ale toto ak by sa stalo by bolo dosť blbé.

Lavronne

Dr-Vyliz - Som Presvečený, ze hovoris z vlastnej skusenosti a tvoj "cteny penís" okusil chut "hovnnaaa".
Je naozaj len "cteny penís" a Nie Ctenny Penis!
Asi si bol s nejakym Bezdomovcom ktory nema zaujem o zakladne hygienicke potreby.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Analny sex, prečo? - Fórum - ZDRAVIE.sk