Analny sex, prečo?

Súvisiaci obsah

alzbee

Baby a predtym, nez ste zacali mavat anal, tak ste mali aj nejaku predpripravu? mam na mysli, ze ci ste si to uz skusali robit aj same vibratorom alebo ste proste sli do toho s tym, ze bud to pojde alebo nie? lebo ci si netreba predtym nejak "vytahat", respektive pripravit ritku, aby to nebolelo :D :D

ivušik

jasné, že treba lubrikant. bez toho to nejde. vôbec. Normálny styk mám bez problémov, som zvlhčená ako treba, ale k análu treba gel. A aj keď my ho občas robíme, tak raz za tri týždne, stane sa, že sa nám nepodarí. A poom sa utrie do kapesníka, aby utrel baktérie, a pokračujeme normálne. Vieš bez gelu sa to nešmýka a nevšmykne sa dnu. A dokonca bez gelu, keď mi ide dnu prstom, tak ma to akoby štípalo. ale s ním je to fajn. Ale je pravda, že nosiť stále gel v kabelke je otrava!

kajka01

no nam sa stalo ze sme este nemali "dokonceny" analny styk...islo to tazko tak sme to nechali ...tak by som sa chcela opytat ze ci je nutne pouzivat pri tom lubrikant vzdy...???

eva.

ani ja by som si klystyr nerobila. A nie vždy je aj možnosť. A proste dopredu , pred milovaním neviem, že budem toto praktizovať. Veď to pri sexe príde tak samo. Predohra a že skúsme análny styk. A ako Kajka písala, aj ja som s priateľom dosť často v aute. A aj ja sa bojím, že bude od toho.
A ešte sa opýtam: štalo sa vám, že ste to skúšali a jednoducho to nešlo a museli ste prestať? že vás to bolelo? a potom čo ste robili? išli umyť a pokračovali v klasike? dík...

alžbeta

čítala som túto tému. tiež ma láka vyskúšať s priateľom análny styk - zo zvedavosti. zaujímalo by ma, či si robíte stále pred tým klistýr, lebo podla mna ne to nereálne. a ako často to praktizujete, ked sa vám to páči. počula som aj reakcie lekárov, kt. neboli naklonené análnemu styku...

Casanova

kajka: Analny styk nie je ako vaginalny styk s ohladu hygieny. A preto sa nemusis zatazovat zbytocnimi starostami co ak?
Na Analny pohlavny styk sa je nutnne pripravit a to vyplachom(kristyr)aby sa zabranilo ku kontaktu zo stolicou.
Je to len doplnok do sexualneho zivota a nemal by ra robit kazdodenne.

Casanova

Po análnom sexe netuzia len muzi, ale aj zeny. V dnesnej dobe je to uz prirodzenna vec. Len niektore rozvojove(zaostale)krajiny ako Pakistan,Iran,Nepal atd.,maju s tym este vela predsudkov.
Análny sex je Super vec na spestrenie sexualneho zivota. Klasicka suloz moze byt po urcitom case byt nudnna a preto vrele doporucujem trochu *okorenit* sexualny zivot.
Vsetko co musis urobit je len dodrzat Hygienu (kristýr).

kajka..

a je možné, že ak idem ráno na wc a poobede sa budem s priateľom milovať, napr. v aute, a nemám možnosť sa ani osprchovať, že by nebol zababraný od hovienok? Tak lebo skúsili by sme to, ale toto ak by sa stalo by bolo dosť blbé.