Analny sex, prečo?

Súvisiaci obsah

ivkaaa

nooo a nalny sexik,je uplne uzasny,ked mate na to vhodneho partnera s tym mojim,je to nieco neopisatelne,lepsie ako klasicky sex..ovela

reee

je vazne blbe ako sa tu niektore zeny zhrozuju nad analnym stykom.ziadne potesenie,len natrhnuta rit,ziadny orgazmus len same choroby.ale priznajte si ktora si ho nedala do ust.mate z toho orgazmus ,myslim ze nie,je telo stvorene tak ze tam ozaj patri?asi nie.a predas sa to robi,ked to sekne obom preco nie.tak isto je to s analom,niekomu sa paci niekto dokonca dosiahne orgazmus.preco nie je to o vzajomnej dohode a nie ze co si muz vymysli zena mu to splni a potom sa ide stazovat na zdravie ze ju ma natrhnutu

usiko

No, tak ja som za to, ze pri sexe by mali mat obaja pozitok....teda by sa to malo kazdemu pacit....no a ja si neviem predstavit, ze by som citila vzrusenie, ked mi chlap zavedie penis do zadku.....fakt je to chore....podla mna to robia zeny preto, ze chlap to chce, ale neverim, ze zeny z toho nieco maju....okrem toho, ja chcem pri kazdom sexe dosiahnut orgazmus, teda aj ho mam ale pri anale....iba ak s bozou pomocou...a vcelku intenzivnou....no, zadok bol stvoreny na nnieco uplne ine.....takze u mna v ziadnom pripade.....podla mna si treba stanovit nejake limity...a moj partner chvalabohu je normalny chlap. ktoremu sa anal hnusi.....tak ako mne....tot moj nazor.....

ja121

tak basnik ma pravdu,na sex mam iny otvor a zadok len na to jedno a urcite nepotrebujem prist do stadia,aby som nedokazala udrzat hovna v zadku kvoli chlapskemu poteseniu,najskor nech chlapi na svojom zadku vyskusaju anal a az potom nech ho pozaduju od zien

basnik

PRETO MUŽOM PÁČI SA TAKZVANÝ ANÁL,
LEBO JE TO PRE NICH TAKÝ UŽŠÍ KANÁL.
A CÍTIA PRI TOM URČITE VäČŠIE TRENIE,
PRETO MAJÚ Z TOHO TAKÉ POTEŠENIE.
-
ALE ANÁLNY SEX ČASTO ROBIŤ NESMIETE,
LEBO SI DO VNÚTRA INFEKCIU VNESIETE.
RAZ ZA MESIAC KAŽDÉMU ÚPLNE POSTAČÍ,
VEĎ NA SEX INÁ DIERKA JE, AK VÁM TO NESTAČÍ.
-
KOMU SA TO NEPÁČI NECH TO RADŠEJ NESKÚŠA,
LEBO SVOJE ZDRAVIE TÝMTO SI LEN POKÚŠA.
KAŽDÝ MÁ V SEXE ÚPLNÉ INÉ SPôSOBY,
HLAVNE ŽE TO RADOSŤ DVOM ĽUĎOM SPôSOBÍ.

mirka 23

Shana, nemôžeš tvrdiť za iné, že sa im to nepáči, keď si to neskúšala. To ako keby 12 ročné decko tvrdilo, že sex je hnusný a určite to každého bolí.
Inak zaujímavé, že tu vôbec neprispievajú registrovaní:)

shana

análny sex nie je hodný človeka a tie čo to robia..pochybujem, že sa im to páči..\"páči\" sa im to lebo pre partnera by urobili čokoľvek a nedokážu povedať NIE..a ťažko sa im potom sedí na zastávke MHD:D